استقلال تهران امروز با یک چالش جدید رو به رو شد و این بار رشید مظاهری پس از درگیری لفظی با سعید عزیزیان مربی دروازه بان های آبی ها خود را به مصدومیت زد و قهر کرد و برای MRI به کلینیک پزشکی رفت.

نزدیک به دو هفته بود که مهدی قایدی تمرین استقلال را به دلیل اختلافات مالی تحریم کرد و دیروز سرانجام به این تمرینات بازگشت.

اما امروز نوبت رشید مظاهری بود که یک چالش جدید برای باشگاه خود ایجاد کند و تمرین امروز آبی ها را نیمه کاره رها کند.

از تمرین امروز استقلال خبر می رسد که رشید مظاهری پس از درگیری لفظی با سعید عزیزیان مربی دروازه‌بان های آبی ها خود را به مصدومیت زده است و برای گرفتن MRI به کلینیک پزشکی رفته است.

پس از این اتفاق سعید عزیزیان در مصاحبه ای اعلام کرد که از رفتار امروز مظاهری متعجب شده است تا به نوعی شایعات قهر دروازه‌بان اصلی خود را تایید کرده باشد.

در اینجا بخوانید:

اما رشید مظاهری نیز بلافاصله مصاحبه کرد و گفت در استقلال عده ای می خواهند او را در مقابل هواداران قرار دهند.

او خطاب عزیزیان مدعی شد که نمی تواند متوجه شود که چه حاشیه ای برای استقلال ایجاد کرده است. او ادامه داد که مدت هاست که از درد کر رنج می برد و این بار هم چنین مشکلی برایش به وجود آمده است.

باید دید که باشگاه استقلال که این روزها شرایط بسیار سختی را تجربه می کند و از یک طرف می خواهد قرارداد سنگین بازیکنان را کاهش دهد و از طرف دیگر با واکنش های بازیکنان به تنگنا آمده است، چگونه از این بحران عبور خواهد کرد ؟

روز های آینده نشان می دهد که استقلال با چالش جدید ایجاد شده با رشید مظاهری چگونه مواجه شده و عکس العمل مناسبی داشته است یا خیر؟