استقلال و گل گهر سیرجان در لیگ برتر ایران و هفته بیست و چهارم آن دیشب به دیدار هم رفتند که تقابل آبی های پایتخت با تیم امیر قلعه نویی به سود شاگردان فرهاد مجیدی آن هم با نتیجه ۲-۰ به پایان رسید.

استقلال در چارچوب هفته بیست و چهارم لیگ برتر دیشب در ورزشگاه آزادی میزبان گل گهر سیرجان بود.

شاگردان فرهاد مجیدی بازی را بهتر آغاز کردند و از ابتدا با حملات خود سعی کردند بازیکنان گل گهر را تحت فشار قرار دهند.

دقیقه ۱۳ روی ارسال مهدی مهدی پور از سمت راست و ضربه سر محمد حسین مرادمند از زاویه بسته و در شرایط نامتعادل، توپ از خط دروازه گل گهر عبور کرد و شیرجه علیرضا حقیقی و بیرون کشیدن توپ مانع ثبت اولین گل استقلال نشد.

این پایان کار نبود و در حالی که استقلال همچنان بازی را در اختیار داشت، دقیقه ۱۹ این تیم به گل دوم هم رسید.

در اینجا بخوانید:

پاس عرضی و زمینی محمد دانشگر با جای خالی مهدی قایدی در محوطه جریمه گل گهر به مهدی مهدی پور رسید تا او با حرکتی فریبنده و ضربه ای تمام کننده گل دوم استقلال را به ثمر برساند.

در ادامه استقلال سعی کرد بازی را اداره کند، از این رو تا پایان نیمه اول بازی آرام و با موقعیت های کم و نصفه و نیمه همراه شد.

نیمه دوم با حمله خطرناک گل گهر در دقیقه ۴۶ آغاز شد و چیزی نمانده بود که مرادمند به اشتباه دروازه خودی را باز کند، اما سید حسین حسینی با واکنشی به موقع دروازه تیمش را نجات داد.

در ادامه نیز گل گهر تلاش زیادی کرد که دروازه استقلال را باز کند و تیم برتر میدان بود، اما شاگردان فرهاد مجیدی به خوبی توانستند از دو گل خود در نیمه اول محافظت کنند.

نهایتا استقلال با پیروزی ۲-۰ مقابل گل گهر سیرجان و شاگردان امیر قلعه نویی کار خود را در هفته بیست و چهارم لیگ برتر ایران با کسب سه امتیاز شیرین به پایان رساند.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا