تیم فوتبال استقلال تهران در ادامه بازی‌های دوستانه خود با برتری ۵ بر ۰ مقابل عقاب یک پیروزی پرگل دیگر با استراماچونی کسب کرد و خود را آماده آغاز لیگ نوزدهم نشان داد.

استقلال برای آمادگی در شروع لیگ برتر آخرین بازی دوستانه خود را از صبح امروز ساعت ۱۰ مقابل تیم عقاب تهران برگزار کرد. استراماچونی در این بازی از بازیکنان ذیل استفاده کرد تا میزان آمادگی آن‌ها را دریابد.

سید حسین حسینی، میلاد زکی‌پور، شاهین طاهرخانی، وریا غفوری، عارف غلامی، فرشید باقری، علی کریمی، سجاد آقایی، فرشید اسماعیلی، مرتضی تبریزی، داریوش شجاعیان، میلاد باقری، محسن کریمی، مهدی قائدی، علی دشتی، سیاوش یزدانی و آرش رضاوند.

استقلال از همان ابتدا با ارائه بازی هجومی شرایط را بر تیم حریف سخت کرد و با طرح حملات پی در پی در همان نیمه اول کار عقاب تهران را تمام کرد.

اولین گل بازی در دقیقه ۲۳ و روی پاس وریا غفور توسط مرتضی تبریزی به ثمر رسید. تبریزی یک دقیقه بعد و در دقیقه ۲۴ این بار با یک حرکت و ضربه زیبا گل دوم خود و تیمش را زد تا استقلال با دو گل پیش بیافتد.

این بازیکن ۹ دقیقه بعد توانست با ثبت یک گل دیگر برای تیمش در این مسابقه هتریک کرده و آمادگی خود را برای رقابت با سایر مهاجمان لیگ نوزدهم اعلام کند.

در اواخر نیمه اول فرشید باقری گل چهارم را نیز برای استقلال به ثمر رساند تا کار عقاب در همان نیمه اول تمام شود. در نیمه دوم نیز با وجود حملات متعدد، استقلال فقط یک بار توسط علی کریمی در دقیقه ۸۷ به گل رسید. تا این تیم با استراماچونی موفق به کسب یک پیروزی پرگل دیگر این بار با نتیجه ۵ بر ۰ و مقابل عقاب تهران شود.

 

پیروزی استقلال مقابل عقاب تهران در بازی دوستانه

 

 

 

عکس‌های گرافیکی طنز و سرگرمی در اینجا