خبرهای اطراف باشگاه استقلال تهران نشان می‌دهد که فرهاد مجیدی برای تقویت تیمش در نقل و انتقالات تابستان فوتبال ایران دست روی گزینه پرسپولیس یعنی دانیال اسماعیلی فر از ذوب آهن گذاشته است.

فرهاد مجیدی تیم استراماچونی را تحویل گرفت و سعی کرد با ادامه راه و روش او و دنبال کردن تاکتیک‌های سرمربی ایتالیایی روند رو به رشد استقلال را حفظ کند.

با این حال به مرور زمان استقلال تهران در کورس با پرسپولیس جا ماند و نهایتا قهرمانی این فصل را از دست داد.

از این رو مجیدی قصد دارد با تقویت تیمش برای فصل آینده استقلالی قدرتمند و مدعی قهرمانی بسازد. یکی از بازیکنانی که با عملکرد خوب خود توانسته نظر تیم‌های بزرگ ایران را به خود جلب کند، دانیال اسمایلی فر است.

شنیده می‌شود که دانیال اسماعیلی فر دفاع راست ذوب‌آهن و گزینه مورد علاقه سپاهان، تراکتور و پرسپولیس نظر فرهاد مجیدی را برای خرید استقلال تهران در نقل و انتقالات تابستان فوتبال ایران به خود جلب کرده است.

در اینجا بخوانید:

این در حالی است که استقلال در سمت راست خط دفاع وریا غفوری را در ترکیب خود دارد. با این حال هم غفوری و هم اسماعیلی فر توانایی بازی در یک خط جلوتر یعنی هافبک راست را دارند و این امکان را به مجیدی می‌دهند که با دست بازتر ترکیب خود را انتخاب کند.

پس از پوکر قهرمانی پرسپولیس، استقلال سخت در تلاش است تا فصل آینده و پس از مدت‌ها قهرمانی لیگ برتر ایران را به خود اختصاص دهد.

هر چند هنوز فصل به پایان نرسیده و آبی‌های پایتخت برای سهمیه لیگ قهرمانان آسیا تلاش می‌کنند، اما از برنامه‌ریزی برای آینده غافل نیستند و ساختن تیمی قدرتمند هدف اصلی این روزهای استقلال است.

استقلال تهران با مجیدی این شانس را دارد که با پیروزی در سه بازی بایمانده از لیگ برتر ایران و قرار گرفتند در رده دومی به پلی آف لیگ قهرمانان آسیا برسد.

البته اگر آبی‌ها در جام حذفی به قهرمانی برسند و یا اینکه پرسپولیس فاتح آن شود، استقلال مستقیما به مرحله گروهی لیگ قهرمانان صعود خواهد کرد.

 

 

انیمیشن فوتبالی رافان نیوز