استقلال ایران در دومین مسابقه خود از دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ با نتیجه ۳ بر ۰ الشرطه عراق را شکست داد تا با هدایت فرهاد مجیدی در آسیا رکورد شکنی کرده و هر ۶ امتیاز دو بازی نخست را از آن خود کرده باشد.

شاگردان فرهاد مجیدی در استقلال بامداد امروز در چارچوب هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا رو در روی الشرطه عراق قرار گرفتند.

استقلال بازی را بهتر آغاز کرد و از همان دقایق ابتدایی حاکم مطلق میدان بود.

مخصوصا اینکه اخراج حوسام خادم در دقیقه ۱۱ باعث شد تیم عراقی کاملا عقب نشسته و قصد داشت به هر شکلی شده دروازه خود را بسته نگه دارد.

با این حال فشار بازیکنان استقلال دقیقه ۴۴ نتیجه داد و فرار مهدی قایدی به عمق دفاع الشرطه و پاس دیدنی او با ضربه تماشایی محمد نادری همراه شد و گل اول آبی ها شکل گرفت.

در اینجا بخوانید:

نیمه دوم هم با برتری استقلال آغاز و این تیم دقیقه ۵۵ با پاس عمقی آرش رضاوند و ضربه تمام کننده فرشید اسماعیلی در موقعیت تک به تک به گل دوم رسید.

در حالی که الشرطه حرفی برای گفتن نداشت، دقیقه ۶۵ فرشید اسماعیلی دیاباته را در پشت محوطه جریمه حریف صاحب توپ کرد و این مهاجم اهل مالی با حرکتی زیبا و چرخشی دیدنی خود را به مقابل دروازه حریف رساند و برای سومین بار آن را باز کرد.

در ادامه شاگردان فرهاد مجیدی بیش تر به اداره بازی پرداختند و به خوبی از گل های خود محافظت کردند.

نهایتا استقلال در دومین بازی خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ نیز خوش درخشید و با نتیجه ۳ بر ۰ الشرطه عراق را شکست داد تا با ۶ امتیاز صدرنشینی قاطعی در گروه سوم داشته باشد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا