اشکان دژاگه در استقلال شایعه جذابی برای هواداران آبی بود که باشگاه تراکتور خیلی زود سعی کرد آن را خنثی کند، با توجه به این اتفاقات دوشنبه کوئیز ۴۱ رافان نیوز این بار به سراغ کاپیتان سابق تیم ملی ایران رفته و سوالاتی را پیرامون او مطرح کرده است.

استقلال این روز ها سعی می کند با استفاده از بهترین ها از بازیکن گرفته تا امکانات، خود را به رقیب دیرینه پرسپولیس رسانده و او را در صدر جدول جا بگذارد.

با آمدن فراز کمالوند و قرار گرفتن او در کنار فرهاد مجیدی، استقلال در تفکرات تیمی و فنی خود به انسجام بهتری رسیده است و هدفمند تر به سراغ اهداف خود می رود.

یکی از شایعات جذابی که هواداران استقلال را به وجد آورد، احتمال حضور اشکان دژاگه در جمع شاگردان فراز کمالوند بود که خیلی زود با واکنش باشگاه تراکتور همراه شد.

در اینجا بخوانید:

گویا یکی از اهداف جدید آبی ها اشکان دژاگه بوده که مذاکره با او در دستور کار مدیران این تیم قرار گرفته است. اما آیا تی تی ها اجازه چنین انتقالی را به استقلال خواهند داد.

امروز رسول خطیبی سعی کرد با نشان دادن رابطه خوب با ستاره های خود از جمله مسعود شجاعی و اشکان دژاگه به این شایعات پایان دهد و حاشیه های اطراف آن کاهش دهد.

همه این شایعات و احتمال پیوستن اشکان دژاگه با استقلال باعث شد تا رافان نیوز سوالات دوشنبه کوئیز ۴۱ خود را به کاپیتان سابق تیم ملی ایران اختصاص دهد.

کاپیتانی که برگی از تاریف فوتبال ایران و خاطرات تلخ و شیرینش مخصوصا در دوران کارلوس کی روش را به خود اختصاص داده است.

کوئیز ۴۱

با توجه به پررنگ شدن شایعه استقلالی شدن اشکان دژاگه، دوشنبه کوئیز ۴۱ رافان نیوز به سوالاتی پیرامون کاپیتان سابق تیم ملی ایران اختصاص پیدا کرده است.

شما می توانید با پاسخ به ۵ سوال از اشکان دژاگه اطلاعات خود را پیرامون او محک بزنید.

موفق باشید

 

 

 

دیگر کوئیزهای رافان نیوز در اینجا