استقلال تهران که چند سالی است شرایط خوبی ندارد، این روزها نیز اوضاع نابسامانی می‌گذراند و مدیریت این تیم با چالش‌های بزرگی رو به رو بوده تا حالا هواداران در مقابل مجلس شورای اسلامی و در اعتراض به شرایط کنونی تجمع کنند.

از آخرین قهرمانی استقلال بیش‌تر از ۷ سال می‌گذرد و در طول این سال‌ها آبی‌های پایتخت با فراز و فرودهای متعددی رو به رو بوده‌اند.

گاهی با پرویز مظلومی تا آستانه قهرمانی پیش رفته و در هفته‌های پایانه قافیه را باخته‌اند و گاهی نیز از همان ابتدا راه خود را از مسیر قهرمانی جدا کرده‌اند.

اما چیزی که فراتر از همه این‌ها هواداران آبی را آزار می‌دهد تغییرات متعدد در بازیکنان و عدم ثبات تیم است که خود آن از عوامل مهم عدم نتیجه‌گیری به شمار می‌رود.

در این سال‌ها بازیکنان خارجی زیادی نظیر مامه تیام، جباروف و پاتوسی به استقلال آمده، نامی برای خود دست و پا کرده و براحتی به تیم‌های دیگر رفته‌اند و باشگاه نیز در حفظ آنان ناتوان بوده است.

در اینجا بخوانید:

این مسئله در مورد بازیکنان داخلی استقلال هم صادق بوده و هر کدام که درخشش قابل توجی در تیم داشته‌اند، سال بعد برای درآمد و یا پیشرفت بیش‌تر به خارج از کشور رفته‌اند.

از این رو تیم آبی تهران هیچگاه نتوانسته به ثبات نتیجه گیری برسد، چرا که هیچگاه از مدیریت گرفته تا بازیکن و مربی ثبات نداشته است.

حالا با گذشت ۷ سال بدون جام لیگ برتری، هواداران استقلال تهران ناراضی از عدم نتیجه گیری و ثبات دست به اعتراض زده‌اند و خواستار رسیدگی نمایندگان مجلس به شرایط نچندان خوب این روزهای آبی ها شده‌اند.

این در حالی است که پیش از این مقابل در باشگاه استقلال و همچنین ساختمان وزارت ورزش نیز شاهد تجمع اعتراضی هواداران آبی بوده‌ایم، هر چند که به نظر نمی‌رسد که این اعتراضات راه حل درستی برای رفع مشکلات باشد و در نهایت منجر به تغییرات مثبت شود.

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز