امین قاسمی نژاد و استقلال در نقل و انتقالات زمستان به هم نرسیدند اما با توجه به شواهد و قرائن احتمالا تابستان پیش رو شاهد حضور مهاجم پدیده مشهد در جمع بازیکنان فرهاد مجیدی باشیم.

امین قاسمی نژاد مهاجمی است که به سبب درخشش در نیم فصل اول مورد توجه تیم های بزرگ ایران قرار گرفت و از استقلال و حتی به گفته خودش از پرسپولیس پیشنهاد داشت.

فرهاد مجیدی اعتقاد زیادی به بازی قاسمی نژاد داشت و از این رو استلال تلاش زیادی کرد که این بازیکن را به خدمت بگیرد.

با این حال و با وجود توافق باشگاه استقلال با مسئولان پدیده و همچنین خود قاسمی نژاد در روز آخر بر سر چگونگی دریافت رضایت نامه هیچ کدام از طرفین حاضر به کوتاه آمدن نشدند و در نهایت هم آبی ها در آخرین خرید نیم فصل خود ناکام ماندند.

مدیران استقلال مدعی شدند که در حالی که چک ۳ میلیاردی برای رضایت نامه قاسمی نژاد آماده بوده است، اما مسئولان پدیده هر بار یک بهانه جدید آورده و مانع به سرانجام رسیدن این انتقال شده‌اند.

باشگاه پدیده نیز طرف مقابل را مقصر می داند و مشخص نیست که چرا خرید بزرگ فرهاد مجیدی برای استقلال به مراد دلش نرسیده است.

با این حال امین قاسمی نژاد دیشب و در یک برنامه تلویزیونی مدعی شد که در قراردادش بندی گنجانده شده است که طبق آن او می تواتند تابستان پیش رو از پدیده جدا شده و به استقلال برود.

باید دید فرهاد مجیدی در نقل و انتقالات تابستان آینده می تواند قاسمی نژاد را برای استقلال به خدمت بگیرد؟

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا