انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در قاره اروپا دیشب ادامه یافت و در بازی های مهم تیم های ملی ایتالیا ، آلمان و انگلیس مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند و اسپانیا هم متوقف شد.

در حالی که بازی های مقدماتی جام جهانی در قاره اروپا شب اول خود را پشت سر گذاشته بود، دیشب و در دومین شب، بازی های مهمی برگزار شد و مدعیان زیادی مقابل حریفان خود قرار گرفتند.

تیم ملی ایتالیا در گروه سوم مسابقات میزبان ایرلند شمالی بود و با دو گل دقیقه ۱۴ دومنیکو براردی و دقیقه ۳۸ چیرو ایموبیله این تیم را شکست داد.

در گروه I نیز تیم ملی انگلیس از سن مارینو پذیرایی می کرد و این تیم را با پنج گل بدرقه نمود. جیمز وارد-پروس دقیقه ۱۴، دومنیک کالورت-لوین دقایق ۲۱ و ۵۳، رحیم استرلینگ دقیقه ۳۱ و اولی واتکینس دقیقه ۸۳ گل های سه شیرها را در این مسابقه به ثمر رساندند.

آلمان نیزدر گروه J میزبان تیم ملی ایسلند بود و با توجه به گل های زودهنگام خود خیلی سریع نتیجه بازی را مشخص کرد و پیروزی خود را قطعی نمود.

در اینجا بخوانید:

لئون گورتسکا دقیقه ۲، کای هاوارتز دقیقه ۷ و ایکای گوندوغان دقیقه ۵۶ سه گل ژرمن ها را به ثمر رساندند تا یواخیم لو در اولین بازی تیمش از انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به پیروزی ۳-۰ دست پیدا کند.

اما در یکی دیگر از بازی های مهم دیشب تیم ملی اسپانیا در ورزشگاه گرانادا میزبان یونان بود و در حالی که ابتدا با گل دقیقه ۳۳ آلوارو موراتا پیش افتاده بود، در نهایت با گلی که دقیقه ۵۶ از روی نقطه پنالتی و توسط آناستاسیوس باکاستاس دریافت کرد به تساوی ۱-۱ رضایت داد و در اولین گام متوقف شد.

در دیگر دیدارهای دیشب انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر تیم سوئد در حالی که پس از مدتها دوباره زلاتان ابراهیموویچ را در ترکیب خود داشت با یک گل گرجستان را شکست داد.

همچنین مجارستان و لهستان به تساوی ۳-۳ رضایت دادند و سوئیس با نتیجه ۳-۱ میزبان خود بلغارستان را از پیش رو برداشت.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا