انتخاب دنیزلی بعنوان سرمربی جدید تراکتورسازی بصورت رسمی از سوی این باشگاه اعلام شد.

سرمربی مشهور ترکیه‌ای یعنی مصطفی دنیزلی که سابقه مربیگری در ایران و تیم‌های پاس تهران و پرسپولیس را در کارنامه دارد بعنوان سرمربی تراکتورسازی معرفی شد.

دنیزلی جزء مربیانی است که با ارائه بازی‌های تهاجمی توسط تیم‌های تحت هدایتش شناخته می‌شود. با همین روش تهاجمی بود که در عین حالی که با پرسپولیس نتوانست جامی بگیرد اما محبوبیت فراوانی بین هواداران پرسپولیس بدست آورد.

دنیزلی در فصل ۸۶-۸۵ با پرسپولیس در حالی که هجومی‌ترین تیم لیگ را ساخته بود اما فقط با سه امتیاز کم‌تر از تیم اول لیگ یعنی سایپا سوم شد. البته دنیزلی قبل از پرسپولیس دو سال هم در تیم پاس تهران حضور داشت و با این تیم در لیگ داخلی و لیگ قهرمانان آسیا عملکرد موفقی داشت.

آخرین تیمی که دنیزلی هدایت آن را بر عهده داشت تیم کاسیم پاشا ترکیه در فصلی که گذشت بود. او در این تیم قبل از پایان فصل از کار برکنار شد. با اعلام مدیرعامل تراکتورسازی مدت قرارداد دنیزلی ۱ ساله است و در صورت رضایت طرفین قابل تمدید خواهد بود.

همچنین مصطفی دنیزلی روز ۲۷ خرداد وارد ایران و تبریز خواهد شد تا علاوه بر نظارت بر نقل و انتقالات تیم اردوی پیش فصل تراکتور را هم برنامه‌ریزی کند. انتخاب دنیزلی بعنوان سرمربی جدید تراکتورسازی دلیلی جز هدف قهرمانی برای این تیم در فصل پیش رو ندارد.

چرا که مدیران تراکتور برای فصل آینده و در راستای استحکامی دفاعی تیم که پاشنه آشیل تراکتورسازی در فصل گذشته بود رشید مظاهری و محمدرضا خانزاده دروازه‌بان و مدافع ملی‌پوش را جذب کردند.

همچنین اکثر بازیکنان تاثیرگذار و بزرگ فصل گذشته خود را نیز حفظ کرده‌اند تا تیمی قدرتمند را برای فصل آینده آماده و روانه مسابقات کنند.

 

رسمی شدن سرمربیگری دنیزلی در تراکتور