استقلال تهران در اولین تجربه محمود فکری در یکی از بازی های دوستانه خود مقابل نفت مسجد سلیمان به پیروزی ۲ بر ۱ دست یافت.

بالاخره امروز از استقلال محمود فکری در یک بازی دوستانه رونمایی شد و این تیم به مصاف نفت مسجد سلیمان رفت.

محمود فکری در این بازی سید حسین حسینی، احمد موسوی، سیاوش یزدانی، میلاد زکی‌پور، محمد حسین مرادمند، شاهین طاهرخانی، آرش رضاوند، داریوش شجاعیان، مسعود ریگی، فرشید باقری و سجاد آقایی را در ترکیب اصلی خود قرار داده بود.

استقلال بازی را بهتر آغاز کرد و و دقیقه ۲۸ ریگی با استفاده از اشتباه سنگربان حریف گل اول بازی را برای آبی ها به ثمر رساند.

در ادامه شاگردان فکری به حملات خود ادامه دادند و دقیقه ۳۴ روی ارسال احمد موسوی، آرش رضاوند با یک ضربه سر گل دوم را هم به ثمر رساند.

با آغاز نیمه دوم فکری وریا غفوری، رشید مظاهری، متین کریم زاده و بابک مرادی را به زمین فرستاد تا آن‌ها هم در شرایط بازی قرار بگیرند.

بازی در نیمه دوم موقعیت چندانی نداشت، با این حال دقیقه ۷۳ شوت مهدی نیایش در برخورد به پای مدافعین استقلال تغییر مسیر داده و وارد دروازه رشید مظاهری شد تا اختلاف به حداقل برسد.

پس از آن نیز خطری جدی روی دروازه‌ها رخ نداد تا اینکه بازی با همان برتری ۲ بر ۱ استقلال به پایان رسید و محمود فکری در اولین تجربه خود روی نیمکت آبی ها در یکی از بازی های دوستانه نفت مسجد سلیمان را از پیش رو برداشت.

استقلال ۱۰ آبان در اولین هفته از لیگ برتر بیستم ایران میزبان مس رفسنجان است و پس از آن نیز به ترتیب با تیم‌های فولاد خوزستان در اهواز و ماشین سازی تبریز در تهران رو به رو خواهد شد.

در اینجا بخوانید: