پس از گذشت چند روز از قرارداد محمد نادری با باشگاه استقلال ، بالاخره این بازیکن برای اولین بار در تمرینات آبی ها شرکت کرد و توسط بازیکنان و کادر فنی مورد استقبال قرار گرفت.

در حالی که محمد نادری با پرسپولیس به توافق اولیه رسیده بود و همزمان با استقلال هم مذاکره می‌کرد، نهایتا تصمیم گرفت که تیم آبی پایتخت را انتخاب کند.

نادری رسما به استقلال پیوست و بلافاصله پس از آن خبرهای ضد و نقیضی از مشکل قرارداد او با آبی ها و تهدیدهای باشگاه کورتریک بلژیک منتشر شد.

در حالی که مدیران آبی های پایتخت مدعی بودند که در مورد رضایت نامه نادری با باشگاه بلژیکی به توافق رسیده اند، اما چند روز پیش بود که خبر رسید کورتریک نامه تهدید آمیزی برای آبی ها فرستاده است و آن ها را موظف به پرداخت ۲۰۰ هزار دلار کرده است.

در اینجا بخوانید:

امروز مهدی عبدیان مسئول نقل و انتقالات باشگاه استقلال مدعی شد که محمد نادری خود پول رضایت نامه باشگاه تحت قراردادش را پرداخت خواهد کرد.

با این حال پس از گذشت چند روز از امضای قرارداد با استقلال محمد نادری بازیکن پیشین پرسپولیس پس از مشخص شدن تست کرونا خود، بالاخره برای اولین بار در تمرینات آبی ها شرکت کرد.

نکته جالب این حضور استقبال ویژه بازیکنان و کادر فنی آبی های تهران از محمد نادری است که به گرمی از او استقبال و حمایت کردند.

باید دید محمد نادری در استقلال می تواند همچون دوران حضور خود در پرسپولیس نیز موفق باشد یا خیر؟

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا