با بازگشت فرشاد احمدزاده او اولین خرید رسمی پرسپولیس در نقل و انتقالات فصل جدید نام گرفت.

فرشاد احمدزاده پس از قهرمانی با پرسپولیس در دو فصل قبل با رویای حضور در اروپا و موفقیت بیش‌تر به لیگ لهستان رفت. احمدزاده در تیم شلاسک وروتسواف لهستان کم کم جایگاه خود را از دست داد تا ناموفق‌ترین لژیونر ایرانی لقب بگیرد.

در واقع سبک بازی خشک و فیزیکی لیگ لهستان جایی برای مهاجم تکنیکی پرسپولیس نگذاشته بود. این امر باعث شد تا در نیم فصل دوم از فصل گذشته فرصت بسیار کمی برای بازی کردن احمدزاده فراهم شود.

او که حالا بشدت از انتخاب لهستان پشیمان است، به پرسپولیس برگشته تا هم جدایی ناخوشایند خود از پرسپولیس را جبران کند و هم اعتبار فوتبالی از دست رفته را احیا گرداند.

در حالی فرشاد احمدزاده اولین خرید رسمی پرسپولیس در نقل و انتقالات فصل جدید لقب گرفت که این باشگاه از مدت‌ها قبل پروسه بازگشت مهدی طارمی مهاجم سابقش را هم به جریان انداخته است.

اما گفته می‌شود مهدی طارمی به دنبال رفتن به یکی از باشگاه‌های اروپایی است تا بتواند از این طریق سطح کیفی فوتبال خود را افزایش دهد. البته طارمی به باشگاه پرسپولیس اعلام کرده که در صورت مهیا نشدن انتقالش به اروپا پرسپولیس تنها گزینه او خواهد بود.

همچنین محمد حسین کنعانی‌زادگان دیگر بازیکن ملی‌پوشی است که مد نظر باشگاه پرسپولیس قرار گرفته و مذاکرات با او هنوز نهایی نشده است. باید دید که پیوستن احمدزاده به پرسپولیس که احتمالا جایگزین بشار رسنی شده که با این باشگاه به توافق نرسیده، چقدر در فصل آینده به کمک پرسپولیس خواهد آمد.

 

اولین شکار نقل و انتقالات پرسپولیس - فرشاد احمدزاده