تیم فوتبال استقلال تهران در هفته اول لیگ برتر بیستم و در اهواز مقابل فولاد خوزستان با نتیجه ۲ بر ۱ شکست خورد.

در ادامه بازی های هفته دوم لیگ برتر بیستم تیم فوتبال فولاد خوزستان با هدایت جواد نکونام میزبان استقلال تهران بود.

نیمه اول کم موقعیت و آرام سپری شد، با این حال بازیکنان استقلال خطرهای بیش تری را روی دروازه محسن فروزان در فولاد ایجاد کردند.

دقیقه ۲۰ در جدی ترین موقعیت نیمه اول، ارسال کرنر فرشید اسماعیلی و ضربه روی پای ارسلان مطهری در آستانه ورود به دروازه فولاد توسط مدافع این تیم دور شد.

بازی در میانه زمین دنبال می شد که در دقیقه ۳۵ شوت از راه دور صالح حردانی با اختلاف کمی از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت.

در اینجا بخوانید:

در نیمه دوم اما اتفاقات بازی بیش‌تر از موقعیت های آن بود و در دقیقه ۶۲، مهدی قایدی با زیرکی در محوطه جریمه حریف خود را به زمین زد تا داور برای آبی ها پنالتی بگیرد.

وریا غفوری پشت توپ ایستاد و با فریب فروزان دروازه فولاد را باز کرد.

پس از آن فولاد پیش کشید و پس از چند حمله نصفه و نیمه در دقیقه ۷۸ با ارسال دقیق آیاندا پاتوسی و ضربه سر زیبای فرشاد احمدزاده بازی را به تساوی کشید.

بازی با برتری نسبی شاگردان جواد نکونام ادامه داشت که دقیقه ۸۹ در محوطه جریمه استقلال محمد حسین مرادمند روی کالیدو کولیبالی خطا کرد و داور برای فولاد پنالتی گرفت.

لوسیانو پریرا پشت توپ ایستاد و دروازه سید حسین حسینی را باز کرد تا استقلال در دومین بازی خود از هفته دوم لیگ برتر بیستم با محمود فکری اولین شکست خود را با نتیجه ۲ بر ۱ مقابل فولاد خوزستان تجربه کرد.

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز در اینجا