شاگردان یحیی گل محمدی در پرسپولیس از هفته دوم لیگ برتر بیستم و مقابل صنعت نفت آبادان به پیروزی ۱ بر ۰ دست یافتند.

پرسپولیس در ادامه بازی های هفته دوم لیگ برتر بیستم میزبان صنعت نفت آبادان بود.

سرخ های پایتخت بازی را از همان ابتدا هجومی آغاز کردند و دقیقه ۱۸ روی حرکت وحید امیری و ارسال او ضربه آکروباتیک سیامک نعمتی راهی به دروازه صنعت نفت پیدا نکرد.

حملات پرسپولیس ادامه داشت و دقیقه ۳۳ روی ارسال مهدی شیری از سمت راست، ضربه سر وحید امیری در اختیار فرزین گروسیان دروازه‌بان نفت قرار گرفت.

پنج دقیقه بعد روی ارسال دقیق احسان پهلوان از سمت چپ، ضربه سر خطرناک مهدی عبدی با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه حریف به بیرون رفت.

در اینجا بخوانید:

اما دقیقه ۴۳ با خطایی که مدافعین صنعت نفت آبادان روی محمد حسین کنعانی زادگان انجام دادند، داور برای پرسپولیس پنالتی گرفت و سیامک نعمتی پشت توپ ایستاد و با یک ضربه تمام کننده گل برتری شاگردان یحیی گل محمدی را به ثمر رساند.

نیمه دوم بازی آرام تر دنبال شد و پرسپولیس سعی کرد بازی کنترل کرد و در ضد حملات سریع خود به گل برسد.

با این حال لغزندگی زمین و بارش باران کار بازیکنان دو تیم را سخت کرد و حملات جسته و گریخته صنعت نفت آبادان هم به جایی نرسید.

دقیقه ۶۰ شوت از راه دور محمد حسین کنعانی زادگان راهی به دروازه گروسیان پیدا نکرد. سه دقیقه بعد روی یک همکاری تیمی و با پاس عمقی احسان پهلوان ضربه سعید آقایی از بالای دروازه صنعت بیرون رفت.

اواخر بازی و دقیقه ۸۶ ضربه ایستگاهی طالب ریکانی از بالای دروازه به بیرون رفت.

نهایتا پرسپولیس این بازی را با همان تک گل سیامک نعمتی به پایان رساند تا با نتیجه ۱ بر ۰ صنعت نفت آبادان را در لیگ برتر بیستم شکست دهد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا