اینترمیلان در ادامه روزهای نچندان خوب خود با آنتونیو کونته مقابل ورونا در سری آ ایتالیا و هفته سی و یکم به تساوی ۲-۲ دست یافت و دوباره متوقف شد تا از صدر جدول فاصله بیش‌تری بگیرد.

در چارچوب هفته سی و یکم سری آ اینترمیلان میهمان هلاس ورونا بود. میزبان آغاز بهتری داشت و خیلی زود هم به گل رسید.

دقیقه ۲ پاس دی مارکو در گوشه سمت راست محوطه جریمه اینتر به لازوویچ رسید و او با عبور از اشکرینیار و ضربه‌ای تماشایی گل اول بازی را برای ورونا به ثمر رساند.

در ادامه و در حالی که بازی در اختیار شاگردان کونته بود، دقیقه ۱۹ ولوسو برای ورونا صاحب یک موقعیت خوب شد و ضربه او با برخورد به تیر دروازه هندانوویچ راهی به آن پیدا نکرد.

پس از آن ورونا بازی را در اختیار گرفت و چند موقعیت خوب را از دست داد، تا نیمه اول با همان تک گل بسود این تیم به پایان برسد.

نیمه دوم اینترمیلان با توصیه‌های کونته متحول شد و از همان ابتدا ابتکار عمل را به دست گرفت. دقیقه ۴۹ روی پاس والرو، لوکاکو در محوطه جریمه به توپ رسید و با یک ضربه دروازه ورونا را تهدید کرد.

در اینجا بخوانید:

اما ضربه او به دیرک دروازه برخورد کرد و برگشت داده شد تا مقابل پای کاندروا افتاده و او با ضربه‌ای تمام کننده زننده گل تساوی بازی باشد.

اینتر فشار خود را روی دروازه حریف حفظ کرد و دقیقه ۵۵ به گل دوم رسید. یک حمله سریع با ارسال کاندروا و برخورد به دی مارکو تبدیل به گل به خودی شد و نراتزوی از ورونا پیش افتاد.

پس از این گل هم اینترمیلان بر بازی مسلط بود و دقیقه ۸۲ توسط لائوتارو مارتینز می‌توانست به گل برسد، اما ضربه ستاره آرژانتینی را سیلوستری سنگربان ورونا دفع کرد.

اما بر خلاف جریان بازی چهار دقیقه بعد ورونا به گل رسید تا اینتر یک برد ارزشمند را از دست بدهد. حرکت زیبای امیر رحمانی و پاس عرضی او را میگل ولوسو با یک ضربه تمام کننده به گل دوم میزبان تبدیل کرد و بازی به تساوی کشیده شد.

در دقایق باقیمانده اینترمیلان تلاش زیادی کرد که دوباره مقابل ورونا به گل برتری دست پیدا کند، اما در این امر موفق نبود و در نهایت با تساوی ۲-۲ متوقف شد و به رده چهارم جدول رده‌بندی سری آ ایتالیا سقوط کرد.

 

 

 

 

انیمیشن فوتبالی رافان نیوز