اینترمیلان با هدایت کونته موفق شد در هفته ۳۷ سری آ مقابل ناپولی به پیروزی خانگی ۲ بر ۰ دست پیدا کرده و جایگاه دومی خود را در جدول رده‌بندی فوتبال ایتالیا حفظ نمود.

اینترمیلان در هفته سی و هفتم سری آ ایتالیا میزبان ناپولی بود. دو تیم بازی را متعادل و نزدیک آغاز کردند، اما این میزبان بود که دقیقه ۱۱ به گل رسید.

روی ارسال کاندروا و اثرگذاری بیراگی بود که دی آمبروزیو صاحب موقعیت شد و با یک ضربه مطمئن گل اول را برای نراتزوری به ثمر رساند.

پس از این گل ناپولی بازی را در اختیار گرفت و تا پایان نیمه اول حملات بسیار خطرناکی را ترتیب داد. دقیقه ۲۰ اینسینیه یک فرصت خوب را از دست داد.

پنج دقیقه بعد هندانوویچ شوت زیلینسکی را دفع کرد. دقیقه ۳۱ پولیتانو در محوطه جریمه اینتر صاحب موقعیت شد و ضربه او با واکنش عالی هندانوویچ دفع شد.

در اینجا بخوانید:

دقیقه ۳۶ هم روی پاس هایساج، اینسینیه از مقابل دروازه اینترمیلان و در موقعیتی مناسب توپ را ه بیرون زد. در ادامه از فشار حملات ناپولی کاسته شد و بازی متعادل گردید. اینتر دقیقه دوم وقت‌های تلف شده می‌توانست به گل برسد، اما ضربه خطرناک بروزوویچ را مرت با واکنشی عالی به کرنر فرستاد.

نیمه دوم آرام‌تر آغاز شد و تا دقایقی بیش‌تر در میانه زمین پیگیری می‌شد، اما پس از آن ناپولی بازی را در اختیار گرفت و چند حمله نصفه و نیمه را از دست داد. دقیقه ۶۵ این بار نوبت ایلماز بود که مغلوب دروازه‌بان اینترمیلان هندانوویچ شود.

در ادامه اینترمیلان هم پیش کشید و و پس از چند حمله نصفه و نیمه، دقیقه ۷۴ با شوت دیدنی و از راه دور لائوتارو مارتینز به گل دوم رسید. این گل به منزله آب سردی بر پیکر ناپلی‌ها بود و باعث شد انگیزه کافی برای جبران نتیجه توسط آنان به وجود نیاید.

اواخر بازی در دستان اینترمیلان بود و دقیقه ۹۳ ضربه اریکسون با واکنش مرت همراه شد و نراتزوری بالاخره با نتیجه ۲ بر ۰ مقابل ناپولی به پیروزی خانگی رسید و کار خود را برای حفظ جایگاه دومی سری آ ایتالیا راحت کرد.

 

 

 

انیمیشن‌های فوتبالی رافان نیوز