اینترمیلان در سری آ ایتالیا و ادامه هفته سی و ششم مقابل جنوا به پیروزی ۳ بر ۰ دست یافت و آتالانتا را در جدول رده‌بندی جا گذاشت و به رده دوم رسید.

در ادامه هفته سی و ششم سری آ ایتالیا اینترمیلان در زمین جنوا میهمان این تیم بود. دو تیم بازی را هجومی آغاز کردند، اما با گذشت دقایقی اینتر بر توپ و میدان مسلط شد.

دقیقه ۱۳ در اولین موقعیت جدی بازی ضربه آرام اریکسون از پشت محوطه جریمه را پرین سنگربان جنوا در اختیار گرفت. چند دقیقه بعد روی یک همکاری تیمی، اریکسون باز هم در پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شوت شد و با یک ضربه خطرناک توپ را با اختلاف کمی به بیرون زد.

دقیقه ۲۲ این بار نوبت بورزوویچ بود که با یک شوت خطرناک شانس خود را برای گلزنی امتحان کند، اما ضربه او نیز با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه جنوا بیرون رفت. با ادامه حملات اینترمیلان این تیم بالاخره دقیقه ۳۴ توسط لوکاکو به گل رسید.

روی ارسال بیراگی از سمت راست بود که لوکاکو با یک ضربه سر تمام کننده کار را تمام کرد و اینتر را پیش انداخت. در ادامه از حملات اینتر کاسته شد و جنوا هم پیش کشید. دقیقه ۴۳ ضربه ایستگاهی فیلیپ جاگیلو با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه هندانوویچ در اینتر به بیرون رفت.

در اینجا بخوانید:

لحظات پایانی نیمه اول نیز با چند حمله نصفه و نیمه از اینترمیلان سپری شد و دو تیم با همان تک گل لوکاکو به رختکن رفتند.

نیمه دوم هم مانند نیمه اول متعادل آغاز شد، با این تفاوت که اینتر سعی داشت بازی را اداره کرده و در کنترل خود داشته باشد. از این رو بود که جنوا در دقایق ابتدایی کاری از پیش نبرد.

با عبور از دقایقی ابتدایی بازیکنان اینتر جلوتر آمده و پرس از جلو را در دستور کار خود داشتند. دقیقه ۶۹ روی یک همکاری تیمی، پاس عمقی سانچز در سمت راست محوطه جریمه جنوا و پاس عرضی موزس به دهانه دروازه پرین، والرو می‌توانست دروازه خالی را باز کند، اما مدافع حریف با حضوری بموقع مانع ثبت دومین گل نراتزوری شد.

دقیقه ۸۳ روی حرکت زیبای موزس از سمت راس و ارسال کوتاه او مقابل دروازه جنوا الکسیس سانچز در شش قدم دروازه با یک ضربه دیدنی به طاق دروازه پرین گل دوم را هم برای اینتر به ثمر رساند.

در حالی که جنوا همه جانبه حمله می‌کرد، دقیقه ۹۳ با پاس بورزوویچ لوکاکو فرار کرد و با عبور از مدافع پیش رو و یک ضربه دقیق گل سوم را هم برای اینتر به ثمر رساند.  در ادامه فرصتی برای ادامه بازی نبود تا اینترمیلان با پیروزی ۳ بر ۰ مقابل جنوا در هفته سی و ششم سری آ ایتالیا به رده دوم جدول رده‌بندی صعود کند.

 

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز