در بازی معوقه هفته ۲۵ سری آ اینترمیلان تحت هدایت آنتونیو کونته مقابل سمپدوریا به پیروزی ۲ بر ۱ رسید و فاصله خود را با یوونتوس و لاتزیو در صدر جدول فوتبال ایتالیا کاهش داد.

در آستانه بازی هفته بیست و پنجم سری آ بین تیم‌های اینترمیلان و سمپدوریا فوتبال در ایتالیا بعلت گسترش کرونا به حالت تعلیق درآمد و پس از نزدیک به سه ماه دیشب این دیدار در ورزشگاه جوزپه مئاتزا شهر میلان برگزار شد.

اینتر کونته بازی را بهتر آغاز کرد و پس از ۱۰ دقیقه حملات دامنه دار به گل رسید. پس از یک همکاری تیمی و با ارسال آخر اریکسون، لوکاکو در موقعیتی مناسب با یک ضربه مطمئن گل اول بازی را به ثمر رساند.

با این گل سمپدوریا بازی را در اختیار گرفت و با این حال از مالکیت بیش‌تر خود بهره‌ای نبرد و اینتر دوباره بر توپ و میدان مسلط شد.

روی یک پاس عمقی لوکاکو از سمت راست فرار کرد و با یک پاس عرض، توپ را به کاندروا رساند و او نیز یک پاس هوشمندانه به لائوتارو مارتینز داد تا این بازیکن زننده دومین گل میزبان باشد.

در اینجا بخوانید:

در حالی که اواخر نیمه اول متعادل شده بود و بازیکنان سمپدوریا این فرصت را داشتند که دروازه هندانوویچ را باز کنند، نیمه اول با همان دو گل به پایان رسید.

هر چند دقیقه ۴۹ لوکاکو یک فرصت عالی را روی پاس اریکسون از دست داد، اما نیمه دوم سمپدوریا آغاز بهتری داشت و در اولین فرصت جدی خود دقیقه ۵۲ به گل رسید.

ابتدا ضربه سر گابیادینی روی یک ارسال کرنر به تیر دروازه اینتر برخورد کرد و در برگشت تورسبی با یک ضربه راحت یکی از گل‌ها را برای میهمان جبران نمود.

در ادامه بازی متعادل پیش رفت و بازیکنان سمپدوریا علاوه بر اینکه چند موقعیت نصفه و نیمه ایجاد کردند، با بازی بسته خود نیز اجازه خلق موقعیت جدی را به شاگردان آنتونیو کونته ندادند.

نهایتا این دیدار معوقه از هفته بیست و پنجم سری آ با پیروزی ۲ بر ۱ اینترمیلان مقابل سمپدوریا به پایان رسید تا تیم کونته فاصله خود را با یوونتوس و لاتزیو در صدر جدول فوتبال ایتالیا کاهش دهد.

 

 

 

 

اخبار نقل و انتقالات فوتبال