اینترمیلان و یوونتوس در نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا و بازی رفت در سن سیرو به دیدار هم رفتند و بیانکونری به لطف دبل کریستیانو رونالدو با پیروزی ۲-۱ راه خو را برای صعود به فینال هموار کردند.

اینترمیلان در بازی رفت نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا و در ورزشگاه سن سیرو میزبان یوونتوس بود.

میزبان خیلی زود بیانکونری را غافلگیر کرد و دقیقه ۹ توسط لائوتارو مارتینز به گل رسید. الکسیس سانچز با پاس خود، بارلا را از سمت راست راه انداخت و او نیز با فرار و یک پاس رو به جلو به دهانه دروازه یوونتوس برای مارتینز موقعیتی عالی ایجاد کرد تا او با یک ضربه تمام کننده گل اول بازی را برای اینترمیلان به ثمر برساند.

پس از این گل بازی متعادل شد و یوونتوس پیش کشید، اما حملات این تیم زهردار نبود. تا اینجه دقیقه ۲۴ با خطای اشلی یانگ روی کوادرادو یووه صاحب یک ضربه پنالتی شد.

کریستیانو رونالدو پشت توپ ایستاد و مطابق انتظار با یک ضربه محکم و عالی بازی را به تساوی کشاند.

در اینجا بخوانید:

این پایان کار نبود و دقیقه ۳۴ روی خروج اشتباه هندانوویچ و اشتباه باستونی در کنترل توپ، رونالدو با یک توپ ربایی ساده دروازه خالی را باز کرد و دومین گل یوونتوس شکل گرفت.

این گل عملا شیرازه تیم اینترمیلان را از هم پاشید و این تیم توانایی و انگیزه لازم را برای فرار از شکست خانگی نشان نمی داد.

نیمه دوم دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و چند حمله نصفه و نیمه از اینترمیلان با ضد حملات خطرناک یوونتوس پاسخ داده شد.

با این حال تلاش دو تیم گلی در بر نداشت و با وجود افزایش فشار اینترمیلان در دقایق پایانی این تیم کاری از پیش نبرد.

نهایتا یوونتوس با کنترل بازی و به لطف دبل کریستیانو رونالدو پیروزی ۲-۱ خود مقابل اینترمیلان را حفظ کرد و راه صعود خود به فینال جام حذفی ایتالیا را تا حدود زیادی هموار نمود.

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز