اینتر با سرمربی پرآوازه خود کونته یک شروع مقتدرانه را در سری a ایتالیا و هفته اول، با شکست ۴ بر ۰ لچه رقم زد.

اینتر و لچه در هفته اول سری a ایتالیا و به میزبانی ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا شهر میلان با هم رو به رو شدند. اینتر از همان ابتدا قدرت خود را به حریف نشان داد و با حملات خطرناک لچه را تحت فشار قرار داد.

سرانجام اینتر در دقیقه ۲۱ توانست دروازه لچه را فرو بریزد. این گل با ضربه زیبا و فنی بروزوویچ و با پاس آسامووا به ثمر رسید. اینتر دست بردار نبود و سه دقیقه بعد توسط استفانو سنسی گل دوم را هم زد.

با وجود ادامه برتری اینتر و نمایش زیبا و دلچسب این تیم، اما نیمه اول با همین دو گل به پایان رسید. در نیمه دوم نیز حملات اینتر تداوم داشت و در دقیقه ۶۰ روملو لوکاکو با فرصت‌طلبی و استفاده از توپ برگشتی ضربه محکم لائوتاردو مارتینز گل سوم تیمش را به ثمر رساند.

سه گل برتری نیز عطش گلزنی اینتر را با سرمربی جدیدش کونته برطرف نکرد و این تیم به حملات پردامنه خود ادامه داد. با بیش‌تر شدن فشار اینتر بر دروازه لچه، دقیقه ۸۴ آنتونیو کاندروا روی پاس بارلا و با یک ضربه سهمگین و مهارنشدنی گل چهارم را به ثمر رساند.

در حالی که اینتر در دقایق پایانی نیز تیم برتر و حاکم میدان بود اما این دیدار با همان چهار گل به پایان رسید. تا اینتر در فصل جدید خود با کونته یک شروع مقتدرانه را در سری a ایتالیا ثبت کند.

کونته در این بازی نشان داد که خیلی خوب توانسته فلسفه مربیگری خود را در تیم جدیدش اعمال کند و آن را پرورش داده و به ثمر برساند. همچنین او در پایان بازی از عملکرد مهاجم جدید خود لوکاکو بسیار تمجید کرد.

 

اینتر و لچه در هفته اول سری a ایتالیا

 

 

عکس‌های گرافیکی ورزشی