تیم فوتبال اینتر با هدایت آنتونیو کونته مقابل ناپولی گتوزو در بازی رفت نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا متحمل شکست خانگی و ۱-۰ شد.

اینتر در بازی رفت نیمه‌نهایی جام حذفی در ورزشگاه سن‌سیرو شهر میلان میزبان ناپولی بود. اینتر بازی را بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی مالک توپ و میدان بود.

اینتر در ۳۰ دقیقه ابتدایی نیمه اول یکی دو موقعیت خلق کرد که مارتینز و بیراگی نتوانستند آنها را وارد دروازه ناپولی کنند. در ادامه بازی متعادل گردید و بیش‌تر در میانه میدان دنبال شد و لحظات پایانی نیمه اول ناپولی یک فرصت خوب را توسط مرتنز از دست داد.

نیمه دوم هم اینتر شروع بهتری داشت و دقیقه ۵۰ ضربه سر لوکاکو روی ارسال آمبروسیو از بالای دروازه ناپولی بیرون رفت. اما بر خلاف جریان بازی این ناپولی بود که دقیقه ۵۷ به گل رسید.

با پاس لورنزو، رویز پنا در پشت محوطه جریمه اینتر صاحب توپ شد و پس از یک حرکت در عرض با پای چپ یک ضربه عالی و مهار نشدنی زد که در گوشه دروازه پادلی جای گرفت.

در ادامه اینتر بازی را در اختیار گرفت و تلاش زیادی داشت تا نتیجه را جبران کند. دقیقه ۶۷ ضربه سر لوکاکو به تیر دروازه ناپولی برخورد کرد و گل نشد. دقیقه ۷۶ نیز لوکاکو می‌توانست برای اینتر گلزنی کند که ضربه او از مقابل دروازه ناپولی و در حضور مدافعین پر تعداد این تیم در ابتدا به تیر دروازه برخورد کرد و توپ دوم هم توسط اوسپینا مهار شد.

حملات پر تعداد اینتر ادامه داشت و ضربه محکم و از راه دور اریکسون در دقیقه ۸۶ با برخورد به مدافع حریف راهی کرنر شد.

در ادامه هم تلاش شاگردان کونته در اینتر به جایی نرسید تا مقابل ناپولی در بازی رفت نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا متحمل شکست ۱-۰ و خانگی شوند.

 

 

 

 

 

 

 

عکس‌های گرافیکی ورزشی