تیم فوتبال اینتر مقابل جنوا به یک پیروزی پرگل ۴ بر ۰ رسید و صدرنشینی خود را در سری a فوتبال ایتالیا تثبیت کرد.

اینتر در هفته هجدهم سری a فوتبال ایتالیا میزبان جنوا بود و بازی را هم از همان ابتدا هجومی آغاز کرد. دقیقه ۱۲ ارسال بیراگی و ضربه سر گالیاردینی با واکنش دروازه‌بان جنوا همراه شد.

دقیقه ۲۱ باز هم رادو دروازه‌بان جنوا با واکنش دیدنی خود گالیاردینی و ضربه سر او را ناکام گذاشت. شش دقیقه بعد هم ضربه کاندروا از بالای دروازه حریف بیرون رفت.

اما بالاخره حملات شاگردان کونته به نتیجه رسید و دقیقه ۳۱ ارسال دقیق کاندروا با ضربه سر تمام کننده لوکاکو همراه شد و گل اول اینتر شکل گرفت. یک دقیقه بعد لوکاکو باز هم در محوطه جریمه صاحب توپ شد و با یک پاس رو به عقب گالیاردینی را به توپ رساند تا این بازیکن با یک ضربه دقیق گل دوم را هم بزند.

حملات اینتر ادامه یافت و این تیم پس از بیرون رفتن ضربه لوکاکو در اوایل نیمه دوم دقیقه ۶۴ از روی نقطه پنالتی به گل سوم رسید. اسپوسیتوی با یک ضربه از روی نقطه پنالتی دروازه جنوا را برای سومین بار باز کرد.

سه دقیقه بعد هندانوویچ توپ مهاجم جنوا را با وجود تغییر مسیر مهار کرد و به حریف اجازه نداد یکی از گل‌ها را جبران کند.

 اما دقیقه ۷۱ لوکاکو باز هم دروازه جنوا را باز کرد. لوکاکو توپ وسینو را دریافت کرد و با یک ضربه تماشایی به زیر طاق دروازه حریف گل دوم خود و چهارم تیمش را به ثمر رساند.

پس از این گل اینتر بازی را کنترل کرد و اتفاق خاصی روی دروازه‌های دو تیم رخ نداد تا شاگردان کونته مقابل جنوا به پیروزی پرگل ۴ بر ۰ دست یافته و صدرنشینی خود را در سری a ایتالیا حفظ کرد.

 

 

 

 

 

عکس‌های گرافیکی ورزشی