رئال مادرید یک هفته قبل از الکلاسیکو حساس، در لالیگا میزبان کادیز بود و در شبی که عملکرد خوبی نداشت و زیدان از تیمش راضی نبود، با نتیجه ۱ بر ۰ شکست خورد.

در حالی که سه شنبه و چهارشنبه پیش رو لیگ قهرمانان اروپا آغاز می‌شود و چند روز پس از آن الکلاسیکو فصل جدید لالیگا برگزار می‌شود، رئال مادرید از هفته ششم میزبان کادیز بود.

رئال مادرید بازی را بسیار بد آغاز کرد و در دقایق ابتدایی هیچ حرفی برای گفتن نداشت، در مقابل کادیز چندین بار تا آستانه باز کردن دروازه لوس بلانکوس پیش رفت.

دقیقه چهار نگردو در موقعیت تک به تک از کورتوا عبور کرد و ضربه او را راموس در آخرین لحظه از روی خط دروازه بیرون کشید.

با ادامه حملات کادیز این تیم دقیقه ۱۵ بالاخره به گل رسید. روی پاس نگردو، لوزانو با کورتوا تک به تک شد و با یک ضربه عالی دروازه رئال مادرید را باز کرد.

در اینجا بخوانید:

در حالی که پس از آن رئال قصد داشت گل خورده را جبران کند و پیش کشیده بود، در ضد حملات چند باری دروازه خود را در آستانه باز شدن دید و عملکرد خوب کورتوا این تیم را نجات داد.

با این حال دقیقه ۱۹ کریم بنزما دروازه کادیز را باز کرد و این گل توسط داور بدلیل آفساید رد شد.

نیمه اول با همان تک گل به پایان رسید و نیمه دوم با تعویض‌های زیدان رئال مادرید بهتر شد و بازی را بطور کامل در اختیار گرفت.

اما با بازی خوب و منسجم کادیزی‌ها در دفاع، شاگردان زیدان عملا نتونستند کار خاصی انجام داده و موقعیت گلی ایجاد کنند.

دقیقه ۸۰ شوت بنزما با بد شانسی به تیر دروازه کادیز برخورد کرد و گل نشد تا رئال مادرید تحت هدایت زیدان در هفته ششم لالیگا یک شکست خانگی بد را مقابل کادیز تجربه کند.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز