رونالد کومان سرمربی جدید بارسلونا تصمیم خود را برای کنار گذاشتن یوردی آلبا گرفته و برای جایگزین او در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا دنبال گزینه‌های مختلفی از جمله مدافع چپ والنسیا خوزه گایا است.

رونالد کومان با ورود خود به بارسلونا اصلاحات بزرگ و پر رنگی را آغاز کرده و بسیاری از بازیکنان فعلی بلوگرانا را در فهرست فروش باشگاه قرار داده است.

اما بزرگ‌ترین بازیکنان بارسا که جایی در تفکرات سرمربی هلندی ندارند لوئیز سوارز و یوردی آلبا هستند و به نظر می‌رسد راهی جز ترک نیوکمپ برایشان باقی نمانده است.

کومان برای دفاع چپ چند گزینه را به باشگاه داده و روی خرید یکی از آن‌ها تاکید دارد. از این رو مدیران بارسلونا در تلاشند تا با یکی از گزینه‌ها به توافق برسند.

در حالی که دیروز رسانه‌های انگلیسی از مدافع منچسترسیتی آنخلینیو که در لایپزیش بصورت قرضی توپ می‌زند، بعنوان بازیکن مورد علاقه کومان نام بردند، فوتبال اسپانیا خوزه گایا از والنسیا را نیز به لیست بارسا برای دفاع چپ اضافه کرده است.

در اینجا بخوانید:

با این شرایط بارسلونا در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا دنبال مدافع چپ والنسیا است و باید دید در جذب او موفق خواهد شد یا خیر؟

این در حالی است که سه بازیکن دیگر یعنی ون د بیک، لائوتارو مارتینز و اریک گارسیا مدافع ۲۰ ساله منچسترسی در صدر فهرست خرید سرمربی هلندی بارسا قرار دارند.

گمانه‌زنی‌ها در مورد بازیکنان فهرست نقل و انتقالات بارسلونا ادامه دارد و مشکلات مالی کاتالان‌ها که تا پیش از این، خرید مارتینز و نیمار را متوقف کرده بود، نیز ادامه دارد.

اما گفته می‌شود مدیران بارسا بزودی دور جدید مذاکرات خود را برای خرید لائوتاره مارتینز از اینترمیلان آغاز می‌کند. مذاکراتی که با توجه به سابقه بارتمئو بعید است به نتیجه برسد.

با این حال آینده و پایان بازه زمانی نقل و انتقالات اروپا همه چیز در مورد بازیکنان فصل بعد بارسلونا مشخص خواهد کرد.

 

 

 

عکس‌های گرافیکی رافان نیوز