طبق ادعایی که le10sport مطرح کرده رونالد کومان سرمربی فصل آینده بارسلونا بلافاصله پس از آغاز کار خود، در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا دنبال ون د بیک هافبک ۲۳ ساله و هلندی آژاکس خواهد بود.

بارسلونا پس از شکست تلخ و سنگین مقابل بایرن مونیخ در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در بحران بزرگی فرو رفت، تا جایی که حتی شایعات جدایی حتمی لیونل مسی از بلوگرانا شنیده می‌شد.

با این حال بارتمئو رئیس بارسا سعی کرد با اقدامات فوری و برکناری کیکه ستین از عمق بخشیده شدن به این بحران جلوگیری کند.

در حالی که گزینه‌هایی چون پوچتینو و آلگری هم برای هدایت بارسلونا در فصل آینده نام برده می‌شد، بالاخره رونالد کومان با مدیران این باشگاه به توافق رسید و احتمالا در دو فصل آینده هدایت آبی اناری‌ها را بر عهده خواهد گرفت.

با این حال قرارداد کومان با فدراسیون فوتبال هلند باعث شده امضای این قرارداد همکاری بین بارسا و سرمربی هلندی تا توافق باشگاه با فدراسیون هلند به تعویق بیافتد.

در اینجا بخوانید:

چیزی که با توجه به نیاز مبرم کاتالان‌ها به احتمال فراوان رخ خواهد داد. اما پس از آغاز کار رونالد کومان با بارسلونا این سرمربی بگفته le10sport دنبال خرید دونی ون د بیک هافبک ۲۳ ساله و هلندی آژاکس در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا خواهد بود.

ون د بیک مورد توجه تیم‌های بزرگی چون رئال مادرید و منچستریونایتد است و آژاکس بعید است این هافبک جوان و خلاق را با کم‌تر از ۵۰ میلیون یورو به تیم دیگری واگذار کند.

اما رابطه نزدیک کومان با شاگرد خود در تیم ملی هلند می‌تواند برگ برنده بارسلونا در این انتقال باشد. ون د بیک در آژاکس و در کنار دی یونگ دیگر هافبک جوان و آینده دار هلندی که تابستان گذشته توسط بارسا جذب شد، سال ۲۰۱۸ از ارکان موفقیت آژاکسی‌ها در رسیدن به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بود.

 

 

عکس‌های طنز و سرگرمی رافان نیوز