طبق ادعای سان و اکسپرس پاری سن ژرمن قصد فروش نیمار را دارد و به بارسلونا اعلام کرده حاضر است ستاره برزیلی خود را در ازای عثمان دمبله بعلاوه ۸۰ میلیون یورو در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا به بلوگرانا واگذار کند.

بارسلونا در فصل جاری لالیگا و فوتبال اروپا با مشکلات جدی در خط حمله خود مواجه بوده و در حالی که تابستان گذشته تلاش این باشگاه برای جذب نیمار نتیجه بخش نبود، تابستان ۲۰۲۰ هم نیمار یکی از اهداف نقل و انتقالاتی کاتالان‌ها باقی ماند.

با این حال بحران اقتصادی ناشی از کرونا باعث شد که نیمار از اهداف اصلی بارسلونا در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا خارج شوذ.

چرا که بازیکنان مد نظر پاری سن ژرمن برای معاوضه حاضر به ترک نیوکمپ نبودند و مبلغ مورد نظر تیم فرانسوی نیز در توان بارسا نبود.

گریزمان و عثمان دمبله دو بازیکن مورد علاقه پاری سن ژرمن بودند و هر دوی این دو بازیکن از همان ابتدا اعلام کردند که نیوکمپ را ترک نمی‌کنند.

در اینجا بخوانید:

در حالی که به نظر می‌رسید بارسلونا از خرید نیمار نا امید و منصرف شده، امروز اکسپرس مدعی شد که پاری سن ژرمن یک پیشنهاد جدید برای فروش نیمار به بلوگرانا ارائه داده است.

پاری سن ژرمن به بارسلونا اعلام کرده که حاضر است ستاره برزیلی خود را در ازای ۸۰ میلیون یورو و عثمان دمبله به این تیم منتقل کند. پیشنهادی که یک طرف آن عثمان دمبله فرانسوی است و باید دید که راضی به آن خواهد شد یا خیر؟

با توجه به اینکه نیمار پیشنهاد وسوسه انگیز پاری سن ژرمن را برای تمدید قرارداد رد کرد و قرارداد فعلی او تابستان ۲۰۲۲ به پایان خواهد رسید، پی‌اس‌جی مشکلی با فروش او ندارد.

باید دید در نهایت کلاف سردرگم بازگشت نیمار به بارسلونا بالاخره باز خواهد شد و این معامله بزرگ به سرانجام خواهد رسید یا اینکه این بار هم در دقایق پایانی به شکست منجر خواهد شد؟

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز