با ادعای رسانه‌های اروپایی از جمله سان انگلیس بارسلونا آماده فروش لوییس سوارز می‌باشد و آژاکس نیز در تدارک است تا در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا او را جذب کند، بنابراین راه توافق دو باشگاه باز است.

لوییس سوارز بدون شک یکی از بهترین مهاجمان تاریخ بارسلونا بوده و با گل‌های بیشمارش نتنها در رده‌های ابتدایی گلزنان کل ادوار بارسا قرار دارد بلکه در بیش‌تر روزهای حساس گره بازی را برای بلوگرانا باز کرده است.

با این حال، افزایش سن او را در ۳۳ سالگی دچار مصدومیت‌های طولانی مدت کرده و دیگر نمی‌توان از سوارز انتظارات سال‌های گذشته را داشت. هر چند که هنوز هم گل‌های زیبای مهاجم اروگوئه‌ای در بعضی وقت‌ها هواداران بارسا را به هیجان وا می‌دارد.

در حالی که بارسلونا به آرامی به فکر جانشینی برای سوارز بود و لائوتارو مارتینز گزینه نخست آبی اناری‌ها می‌باشد، با ورود رونالد کومان و اعلام عدم نیاز سرمربی هلندی سوارز در همین فصل به درب خروج نیوکمپ منتقل شده است.

در اینجا بخوانید:

از این رو مدیران کاتالانی این مهاجم با تجربه خود را به چند تیم از جمله آژاکس و لیورپول پیشنهاد داده‌اند که در این بین لیورپول آن را رد کرده و آژاکس پیشنهادی ۱۵ میلیون یورویی دارد.

سان انگلیس مدعی شد که دو باشگاه آژاکس و بارسلونا در راه توافق برای انتقال لوییس سوارز به هلند در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا هستند و احتمالا بزودی شاهد جدایی مهاجم اروگوئه‌ای از بلوگرانا خواهیم بود.

بنابراین به نظر می‌رسد سوارز فاصله چندانی با بازگشت به تیم سابق خود که از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۱ در این تیم حضور داشته و در ۱۵۹ بازی ۱۱۱ گل به ثمر رسانده است، ندارد.

این در حالیست که کومان دونی ون بیک هافبک آژاکس را هدف اصلی خود در تابستان ۲۰۲۰ قرار داده و ممکن است دو تیم معاوضه سوارز و ون د بیک را مورد بررسی قرار دهند و بارسا مجبور باشد علاوه بر مهاجم خود در حدود ۳۰ تا ۴۰ میلیون یورو نیز اضافه تر پرداخت کند.

 

 

عکس‌های گرافیکی طنز و سرگرمی