بارسلونا و اتلتیکو بیلبائو در یک بازی معوقه از هفته دوم لالیگا به دیدار هم رفتند و شاگردان رونالد کومان به لطف دبل لیونل مسی به پیروزی ۳ بر ۲ دست یافتند.

بارسلونا در بازی معوقه خود از هفته دوم لالیگا دیشب در زمین اتلتیکو بیلبائو به دیدار این تیم رفت.

هنوز سه دقیقه از آغاز بازی نگذشته بود که بیلبائو به گل رسید. رائول گارسیا، ایناکی ویلیامز را صاحب موقعیت کرد و او نیز پس از عبور از لنگله با یک ضربه دقیق دروازه تراشتگن را باز کرد.

پس از این گل بازی آرام شد و با گذشت دقایقی بارسلونا توپ و میدان را در اختیار گرفت. دقیقه ۱۴ روی ارسال زیبای لیونل مسی و پاس رو به عقب فرانکی دی یونگ، بارسلونا با ضربه تمام کننده پدری گل تساوی را به ثمر رساند.

در ادامه هم بارسلونا برتر از حریف بود و پس از چند دقیقه ناتوانی از عبور از دفاع فشرده اتلتیکو بیلبائو سرانجام دقیقه ۳۸ لیونر مسی روی همکاری با پدی موفق شد گل دوم را هم برای شاگردان کومان به ثمر برساند.

در اینجا بخوانید:

نیمه دوم را اتلتیکو بیلبائو بهتر آغاز کرد، اما بارسلونا باز هم ابتکار عمل را به دست گرفت و دقیقه ۶۲ به گل سوم رسید.

روی همکاری تیمی، گریزمان صاحب توپ شد و با یک پاس عرضی لیونل مسی را صاحب موقعیت کرد تا در مقابل دروازه اتلتیکو بیلبائو با یک شوت دیدنی توپ را به زیر طاق دروازه این تیم بکوبد.

پس از گل سوم اتلتیکو بیلبائو بی محابا پیش کشید تا حداقل از سنگینی شکست بکاهد، اما در ضد حملات دقیقه ۷۴ نزدیک بود دروازه خود را باز شده ببیند.

با این حال شوت خطرناک مسی با برخورد به تیر دروازه گل نشد.

پس از آن بارسلونا دوباره بر بازی مسلط شد، اما دقیقه ۹۰ بیلبائو توسط مونیاین اختلاف را به حداقل رساند.

نهایتا بارسلونا در بازی معوقه خود از لالیگا به لطف دبل لیونل مسی با نتیجه ۳ بر ۲ اتلتیکو بیلبائو را شکست داد تا اندکی از اختلاف زیاد خود با صدر جدول را کم کند.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا