بارسلونا و اتلتیکو مادرید مهم ترین بازی هفته سی و پنجم لالیگا را در حضور لیونل مسی با تساوی بدون گل به پایان رساندند.

بارسلونا و اتلتیکو مادرید در مهم ترین بازی هفته سی و پنجم لالیگا و به میزبانی ورزشگاه نیوکمپ عصر امروز به دیدار هم رفتند.

نیمه اول را دو تیم با حملات خطرناکی که سهم اتلتیکو در آن بیش‌تر بود، پشت سر گذاشتند.

اولین موقعیت جدی بازی دقیقه ۱۰ برای اتلتیکو مادرید به دست آمد و ضربه سوارز می توانست باعث فرو ریختن دروازه بارسا شود، اما تراشتگن با واکنشی عالی مانع این اتفاق شد.

در ادامه بازی متعادل پیش رفت تا اینکه دقیقه ۲۹ این بار اوبلاک در طرف مقابل گریزمان را ناکام گذاشت.

دقیقه ۳۷ تراشتگن باز هم دروازه بارسلونا را نجات داد و ضربه سر سوارز روی ارسال کاراسکو را دفع کرد.

در اینجا بخوانید:

دقیقه ۴۱ لیونل مسی با حرکتی انفجاری و ضربه پای چپی دیدنی می توانست اولین گل بازی را به نام خود ثبت کند، اما اوبلاک با واکنشی تماشایی توپ را به کرنر فرستاد.

نهایتا نیمه اول بدون گل پایان یافت و نیمه دوم با تسلط بیش‌تر بارسلونا آغاز شد.

در اوایل نیمه دوم بارسلونا چند موقعیت نصفه و نیمه داشت که استفاده نکرد. دقیقه ۶۷ ضربه ایستگاهی خطرناک لیونل مسی به تیر دروازه اتلتیکو مادرید برخورد کرد و در ادامه اوبلاک با هوشیاری از دروازه تیمش مراقبت کرد.

دقیقه ۷۱ روی ارسال یوردی آلبا، آرائوخو با یک ضربه سر دروازه اتلتیکو مادرید را باز کرد، اما داور به دلیل آفساید آن را نپذیرفت.

پس از آن اتلتیکو بازی را به تعادل کشاند و توانست فشار حملات بارسا را کنترل کند. دقیقه ۸۵ روی یک ارسال از سمت چپ، عثمان دمبله می توانست گلزنی کند، اما ضربه سر او از بالای دروازه اتلتیکو به بیرون رفت.

دقیقه ۹۰ لیونل مسی یک بار دیگر با یک ضربه ایستگاهی دیدنی دروازه اوبلاک را تهدید کرد اما توپ با اختلاف بسیار کمی به بیرون رفت.

نهایتا بارسلونا در نیوکمپ و بازی مهم هفته سی و پنجم لالیگا مقابل اتلتیکو مادرید با تساوی بدون گل متوقف شد.

این تساوی بیش از هر چیزی می تواند برای رئال مادرید ایده‌آل تلقی شود، چرا که این تیم در بازی فردا شب مقابل سویا می تواند سرنوشت قهرمانی در لالیگا را به دست خود بگیرد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا