بارسلونا و اوئسکا در هفته پانزدهم لالیگا در حالی با پیروزی ۱ بر ۰ بلوگرانا به پایان رسید که تک گل بازی روی پاس دیدنی لیونل مسی و ضربه تمام کننده فرانکی دی یونگ زده شد.

بارسلونا که فاصله زیادی با یک مدعی قهرمانی در فوتبال اسپانیا نشان می دهد، در هفته پانزدهم لالیگا در زمین اوئسکا به دیدار این تیم رفت.

بارسا بازی را بهتر آغاز کرد و دقیقه ۷ روی حرکت پدری می توانست به گل برسد که سنگربان اوئسکا مانع شد.

دو دقیقه بعد این بار ضربه والی لیونل مسی راهی به دروازه حریف پیدا نکرد. دقیقه ۱۸ عثمان دمبله هم شانس خود را برای باز کردن دروازه حریف امتحان کرد که موفق نبود.

سرانجام دقیقه ۲۷ روی ارسال دیدنی لیونل مسی به دهانه دروازه اوئسکا فرانکی دیونگ با یک ضربه تمام کننده گل برتری بخش بلوگرانا را به ثمر رساند و بارسلونا را پیش انداخت.

در ادامه بارسلونا بازی را در دست داشت، اما نمی توانست موقعیتی ایجاد کند، با این حال دقیقه ۴۱ لیونل مسی یک ضربه ایستگاهی تماشایی زد که دروازه بان اوئسکا با واکنشی دیدنی آن را به کرنر فرستاد.

در اینجا بخوانید:

نیمه دوم بارسلونا باز هم شروع خوبی داشت و کار را هجومی آغاز کرد. دقیقه ۵۶ روی پاس لنگله، عثمان دمبله در موقعیت گل قرار گرفت و ضربه او با وجود عبور از دروازه بان در آستانه ورود به دروازه توسط گالان مدافع حریف برگشت داده شد.

پس از آن بازی متعادل شد و اوئسکا برای فرار از شکست خانگی مقابل بارسلونا پیش کشید. دقیقه ۶۳ رافا میر با یک ضربه پشت پا روی یک ارسال کوتاه از سمت راست می توانست بازی را به تساوی بکشاند، اما تراشتگن به خوبی توپ را دفع کرد.

با وجودی که دقایق پایانی بازی اوئسکا فشار زیادی را به بارسلونا وارد کرد، نتوانست دروازه این تیم را باز کند و در نهایت بلوگرانا با هم تک گل دی یونگ سه امتیاز سخت را در یک بازی به ظاهر آسان گرفت تا امیدوار به لغزش مدعیان قهرمانی لالیگا باشد.

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز