بارسلونا برای اولین خرید خود در نقل و انتقالات زمستان ۲۰۲۱ فوتبال اروپا به توافق نهایی رسیده است و احتمالا به زودی اریک گارسیا مدافع اسپانیایی منچسترسیتی را با قراردادی ۵ ساله جذب خواهد کرد.

بارسلونا در دوران بارتمئو ضعیف ترین دوره مدیریتی خود را تجربه کرد، جایی که در سال آخر مدیریت او بلوگرانا با خزانه ای خالی و حتی بدهی سنگین مواجه شد.

از این رو در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا بارسلونا هیچ فعالیت مثبتی نداشت و پس از فروش نلسون سمدو تنها سرجینیو دست را به جمع شاگردان رونالد کومان اضافه کرد.

اما پس از استعفای اجباری بارتمئو از مدیریت بارسلونا و وعده های کاندید های انتخابات ریاست باشگاه، به نظر می رسد که اندکی شرایط تغییر کرده و با کمک اسپانسرها، بلوگرانا می تواند در نقل و انتقالات پیش رو چند بازیکن مورد نیاز خود را جذب کند.

مخصوصا اینکه لیونل مسی با صحبتی که با شانس اول مدیریت بارسلونا یعنی خوان لاپورتا داشته، هم از نظر روحی و هم از نظر فرم بازی به شدت تغییر کرده و احتمال ماندن خود را در نیوکمپ افزایش داده است.

در اینجا بخوانید:

اریک گارسیا مدافع بلند بالای اسپانیایی منچسترسیتی که پرورش یافته آکادمی لاماسیا هم است و با مدیریت ضعیف بارتمئو با قیمتی ارزان به سیتیزن ها فروخته شد، تابستان امسال شدیدا مورد توجه رونالد کومان بود، اما شرایط وخیم مالی بارسلونا اجازه نداد این بازیکن علی رغم میل باطنی به تیم محبوب خود بازگردد.

با این حال طبق گزارش رسانه های نزدیک به بلوگرانا از جمله اسپورت و البته تایید خبرگزاری مطرح گل، بارسلونا با باشگاه منچسترسیتی به توافاقات خوب و حتی نهایی برای خرید اریک گارسیا دست یافته است.

بنابراین احتمالا به زودی گارسیا ۲۰ ساله با قراردادی ۵ ساله عازم نیوکمپ خواهد شد. مخصوصا اینکه بدانیم این مدافع اسپانیایی در سال پایانی قرارداد خود با سیتی است و باشگاه انگلیسی نمی خواهد او را که شیفته بازگشت به تیم سابق خود است، به شکل رایگان از دست بدهد.

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز