به نظر می‌رسد با توجه به قرارداد و شانس کم لیونل مسی برای ترک رایگان بارسلونا این فوق ستاره آرژانتینی بزرودی تصمیم سرنوشت ساز خود را برای ماندن در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا اعلام خواهد کرد.

اختلاف شدید با مدیریت فعلی از یک طرف و حرف‌های نا امید کننده رونالد کومان در مورد مسی در جلسه خصوصی با او از طرف دیگر باعث شد که تصمیم ستاره ۲۰ سال اخیر بارسلونا یک تصمیم جدی و قاطع برای جدایی باشد.

او با استفاده از ابهامات بوجود آمده در قرارداد قصد داشت بدون هیچ هزینه‌ای تیم جدید خود را انتخاب کند و راهی لیگ برتر انگلیس شده و شاگرد مربی سابق خود گواردیولا شود تا شانس این را داشته باشد که هفتمین توپ طلا جهان را نیز به خود اختصاص داده و نامی جاودانه برای خود رقم زند.

چرا که برنامه‌های کومان نشان می‌داد که مسی دیگر محوریت در ترکیب بارسلونا ندارد. از این رو بود که با مشورت وکلای خود فکس جدایی را برای باشگاه فرستاد.

بلافاصله پس از درخواست رسمی لیونل مسی برای جدایی از بارسلونا تیم‌های متمول و بزرگ جهان علاقه خود را به در اختیار داشتن او اعلام کردند، اما انتخاب فوق ستاره آرژانتینی منچسترسیتی و بازی زیر نظر گواردیولا بود.

در اینجا بخوانید:

حتی خبرها نشان می‌داد که توافق شخصی منچسترسیتی با مسی صورت گرفته و سیتیزن‌ها منتظر مشخص شدن شرایط جدایی ستاره بارسلونا هستند.

از این رو بود که خورخه مسی پدر و مدیر برنامه‌های لیونل با پروازی اختصاصی از آرژانتین راهی بارسلون شد تا با بارتمئو رئیس بارسا درباره جدایی فرزندش مذاکره کند.

خورخه با ورود به بارسلون در محاسره خبرنگاران ماندن پسرش در در جمع بلوگرانا را بسیار سخت دانست و اولین جلسه با مدیر بارسا را بدون نتیجه پشت سر گذاشت.

در حالی که لیونل مسی تصمیم قاطع خود را برای جدایی گرفته بود، اما طبق مفاد قرارداد شانس کمی برای پیروز شدن در دعوا با بارسلونا دارد و تیم‌های خواهان او نمی‌توانند ریسک ۷۰۰ میلیون یورویی را به جان بخرند.

به همین دلیل و طبق ادعای مارکا و اکثر خبرگزاری‌های بزرگ اروپا لیونل مسی در تصمیم خود برای جدایی احتمالا تغییر نظر خواهد داد و بزودی صحبت‌های سرنوشت ساز ماندن در بارسلونا را در بیانیه‌ای رسما اعلام خواهد کرد.

البته گفته می‌شود که مسی تنها یک سال دیگر در بارسا خواهد ماند و در نقل و انتقالات ۲۰۲۰ فوتبال اروپا نیوکمپ را بعنوان بازیکن آزاد ترک می‌کند. از طرفی نشریه کوریرو دله اسپورت ایتالیا امروز مدعی شد که مسی پس از ماندن قصد دارد از جدایی سوارز و پیوستن او به یوونتوس جلوگیری کند.

 

 

 

انیمیشن‌های فوتبالی رافان نیوز