تیم فوتبال بارسلونا در جام حذفی اسپانیا و در حضور لیونل مسی مقابل اتلتیکو بیلبائو با تک گل ویلیامز شکست خورد و در مرحله یک چهارم نهایی همانند رئال مادرید از اولین جام فصل حذف شد.

بارسلونا در یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا در زمین بیلبائو میهمان این تیم بود. بارسا بازی را بهتر آغاز کرد و دقیقه ۸ در اولین موقعیت جدی خود می‌توانست به گل برسد.

دو دقیقه بعد بیلبائو توسط ویلیامز به گل رسید که داور آن را بدلیل آفساید مردود کرد. در ادامه بازی متعادل پیش رفت و دو تیم از موقعیت‌های خود تا پایان نیمه اول استفاده نکردند.

نیمه دوم هم با بازی نزدیک دو تیم پیگیری می‌شد و دقیقه ۶۵ روی همکاری آلبا، گریزمان و دی‌یونگ بارسلونا می‌توانست به گل برسد، اما هوشیاری مدافعان بیلبائو مانع شد.

دقیقه ۷۱ روی ارسال روبرتو، گریزمان در نزدیکی نقطه پنالتی صاحب موقعیت شد و با یک ضربه محکم دروازه بیلبائو را تهدید کرد که سیمون سنگربان این تیم با واکنشی عالی توپ را دفع کرد.

دقیقه ۷۸ پیکه مصدوم شد و جای خود را به اومتیتی داد. در ادامه بارسلونا نسبت به بیلبائو برتری نسبی داشت. دقیقه ۸۸ مسی با حرکت تکنیکی و شوتی دقیق می‌توانست دروازه بیلبائو را باز کند که سیمون با واکنش خود تیمش را باز هم نجات داد.

در حالی که بازی در ۹۰ دقیقه رو به پایان بود، بیلبائو دقیقه ۹۳ با پاس لبای و ضربه تمام کننده ویلیامز به گل رسید و سند حذف بارسلونا از جام حذفی را امضا کرد.

زمانی برای جبران نتیجه توسط مسی و یارانش نبود تا بارسلونا هم مانند رئال مادرید از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا با شکست ۱-۰ مقابل بیلبائو از اولین جام فصل خداحافظی کند.

بارسلونا پس از اخراج والورده حالا با ستین اولین جام فصل را از دست داد.

 

 

 

 

عکس‌های گرافیکی ورزشی