بارسلونا و رئال بتیس در هفته بیست و دوم لالیگا در شبی که لیونل مسی یک گل زیبا زد، کار خود را با پیروزی ۳-۲ بلوگرانا به پایان رساندند.

بارسلونا در ادامه بازی های هفته بیست و دوم لالیگا در سویل میهمان رئال بتیس بود. رونالد کومان به لیونل مسی در نیمه اول استراحت داد و او را در ترکیب اصلی قرار نداده بود.

بازی در نیمه اول متعادل و آرام دنبال شد و بارسلونا نتوانست دروازه حریف را تهدید کند.

بارسا در این نیمه نشان داد که جای خالی مسی را بسیار حس می کند چرا که مقابل رئال بتیس حرفی برای گفتن نداشت.

از طرفی ضعف دفاعی باز هم کار دست بارسلونا داد و دقیقه ۳۸ روی پاس امرسون، بورخا اگلسیاس دروازه تراشتگن را باز کرد تا شاگردان کومان با شکست راهی رختکن شوند.

با گذشت دقایقی از نیمه دوم، لیونل مسی به میدان آمد و خیلی زود تنها دو دقیقه پس از ورود به زمین دقیقه ۵۹ با پاس دمبله پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد و با یک ضربه زمینی بسیار زیبا دروازه رئال بتیس را باز کرد و گل تساوی را برای بارسلونا به ثمر رساند.

در اینجا بخوانید:

بارسلونا به حملات خود ادامه داد، و دقیقه ۶۸ با یک پاس عالی از مسی و فرار یوردی آلبا از گوشه سمت چپ محوطه جریمه رئال بتیس و پاس عرضی او برای گریزمان توپ به صورت تصادفی به پای ویکتور رویز مدافع میزبان برخورد کرد، به گل دوم رسید.

این پایان کار نبود و دقیقه ۷۵ روی یک ارسال از نبیل فکیر بود که ویکتور رویز با یک ضربه سر دروازه بارسلونا را باز کرد و باز هم بازی مساوی شد.

پس از این گل بارسلونا که نمی خواست سه امتیاز حساس و مهم را از دست بدهد، پیش کشید و حملات خود را شدت بخشید.

در نتیجه آن دقیقه ۸۷ ترینکائو با یک سوپرگل تماشایی از پشت محوطه جریمه دروازه بتیس را باز کرد تا بلوگرانا به گل برتری و سوم خود برسد.

نهایتا بارسلونا در هفته بیست و دوم لالیگا رئال بتیس را با نتیجه ۳-۲ شکست داد و دوباره خود را به رده دوم جدول رده بندی بازگشت.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا