بارسلونا و رئال سوسیداد در هفته بیست و هشتم لالیگا به دیدار هم رفتند و بلوگرانا در یک شب رویایی و با درخشش لیونل مسی به پیروزی پرگل ۶-۱ دست یافتند.

بارسلونا که با نتایج و نمایش های بسیار خوب این روزهای خود دوباره هوادارانش را به قهرمانی در لالیگا امیدوار کرده است، در چارچوب هفته بیست و هشتم میهمان رئال سوسیداد بود.

دو تیم بازی را هجومی و پایاپای آغاز کردند. ابتدا بارسلونا روی ارسال یوردی آلبا و ضربه سر لیونل مسی می توانست به گل برسد، اما سنگربان سوسیداد توپ را در آغوش گرفت.

کمی بعد تراشتگن با واکنشی تماشایی از به گل رسیدن ایساک بازیکن رئال سوسیداد جلوگیری کرد.

در ادامه رفته رفته این بارسلونا بود که برتری خود را بر حریف دیکته می کرد و دقیقه ۳۷ روی ضربه آنتوان گریزمان در توپ برگشتی ضربه عثمان دمبله دروازه رئال سوسیداد را باز کرد و به گل اول دست یافت.

در اینجا بخوانید:

سه دقیقه بعد تراشتگن در حالی که با اشتباه خود ایساک را در موقعیت گلزنی قرار داده بود، عکس العملی عالی داشت و باز هم دروازه بارسلونا را نجات داد.

دقیقه ۴۳ لیونل مسی با یک پاس عالی سرجینیو دست را در موقعیت مناسب صاحب توپ کرد تا او با ضربه ای دقیق زننده گل دوم بارسلونا باشد و دروازه رئال سوسیداد را باز کند.

با آغاز نیمه دوم بارسلونا به حملات خود ادامه داد و دقیقه ۵۳ دست این بار با پاس آلبا بود که توانست دومین گل خود و سومین گل بلوگرانا را به ثمر برساند.

دقیقه ۵۳ لیونل مسی با پاس بوسکتس در موقعیت تک به تک قرار گرفت و با یک ضربه دقیق گل چهارم بارسا را نیز به ثمر رساند.

در حالی که رئال سوسیداد حرفی برای گفتن نداشت، دقیقه ۷۱ این بار عثمان دمبله پاس موریبا را تبدیل به گل پنجم میهمان کرد.

شش دقیقه بعد بارنتکسا با یک ضربه زیبا دروازه بارسلونا را باز کرد و یکی از گل ها را برای سوسیداد جبران نمود.

این پایان کار نبود و دقیقه ۸۹ لیونل مسی یک بار دیگر گلزنی کرد تا بارسلونا در پایان این دیدار از هفته بیست و هشتم لالیگا رئال سوسیداد را در زمین خود با پیروزی ۶-۱ تحقیر کند.

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز