بارسلونا و رئال مادرید در لالیگا عصر امروز رو در روی هم قرار گرفتند و بلوگرانا در شبی که بدون مسی هیچ اقتداری نداشتند، با نتیجه ۲ بر ۱ شکست خوردند.

بارسلونا از ساعت ۱۷:۴۵ به وقت تهران در هفته ۱۰ لالیگا میزبان رئال مادرید و شاگردان کارلو آنجلوتی بود.

در بیست دقیقه ابتدایی بازی اتفاق خاصی رخ نداد و دو تیم به چند موقعیت نصفه و نیمه اکتفا کردند.

دقیقه ۱۳ وینیسیوس با یک فرار از سمت چپ می توانست برای رئال مادرید موقعیت‌سازی کند، اما اریک گارسیا توپ را به کرنر فرستاد.

در حالی که رئال مادرید موقعیت های بیش تری داشت و دقیقه ۲۴ وینیسیوس باز هم در متن یک حمله بود، دو دقیقه بعد در یک ضد حمله سریع روی فرار و پاس عرضی ممفیس دپای، سرجینیو دست در مقابل دروازه لوس بلانکوس و در یک موقعیت تقریبا تک به تک توپ را به بیرون زد تا اولین موقعیت خطرناک بازی را بارسلونا از دست بدهد.

پس از آن بازی متعادل شد تا اینکه دقیقه ۳۲ داوید آلابا با پاس رودریگو در سمت چپ محوطه جریمه بارسا صاحب موقعیت شد و با یک شوت دقیق دروازه رئال را گشود.

بارسلونا برای جبران دست به کار شد و دقیقه ۴۴ آنسو فاتی از سمت چپ محوطه جریمه رئال به دفاع حریف زد و ضربه او توسط آلابا بلوکه شد.

نهایتا نیمه اول با برتری شاگردان آنجلوتی به پایان برسد.

در اینجا بخوانید:

بارسلونا نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و دقیقه ۴۸ ضربه کوتینیو پس از یک همکاری تیمی بلوکه شد و به کرنر رفت.

در ادامه رئال مادرید بازی را اداره کرد و دقیقه ۶۰ با فرار خطرناک وینیسیوس در آستانه گل دوم قرار گرفت که دست مانع شد.

در حالی که دو تیم حمله می کردند، دقیقه ۷۲ روی پاس عرضی وینیسیوس از سمت چپ، ضربه فدریکو والورده به تور کنار دروازه برخورد کرد و گل نشد.

یک دقیقه بعد این بار در طرف مقابل شوت محکم و خطرناک سرجینیو دست از بالای دروازه کورتوا به بیرون رفت.

دقیقه ۹۳ روی یک ضد حمله سریع و خطرناک لوکاس واسکز گل دوم را هم برای لوس بلانکوس به ثمر رساند و کار را برای بارسلونا تمام کرد.

اما این هم پایان کار نبود و دقیقه ۹۷ بالاخره قفل دروازه رئال مادرید باز شد و روی ارسال دست و ضربه حساب شده آگوئرو بارسلونا به گل رسید.

این گل دیرهنگام برای بارسلونا ثمربخش نبود و نهایتا این تیم مقابل رئال مادرید در هفته دهم لالیگا با نتیجه ۲ بر ۱ شکست خورد.