اسپورت ادعا می‌کند که شرط‌های اینترمیلان برای لائوتارو مارنینز مبنی بر پرداخت ۸۵ میلیون یورو علاوه بر فیرپو شرایط را برای جذب مارتینز در نقل و انتقالات ۲۰۲۰ فوتبال اروپا بر بارسلونا بسیار سخت کرده و ممکن است این انتقال نهایی نشود.

لائوتارو مارتینز در تابستان ۲۰۱۸ راهی سن سیرو شد و برای اینتر به میدان رفت. تا زمانی که ایکاردی در اینتر حضور داشت، مارتینز در سایه او بود و فرصت چندانی برای نشان دادن توانایی‌های خود پیدا نمی‌کرد.

اما در فصل جاری و پس از جدایی ایکاردی از اینترمیلان، لائوتارو تبدیل به نفر اول خط حمله تیم کونته شد و بخوبی از عهده آن برآمد. درخشش غیر قابل انکار مارتینز در اینترمیلان باعث شد تا این بازیکن خیلی سریع مورد توجه بارسلونا قرار بگیرد.

پس از بارسا منچستریونایتد و رئال مادرید هم خرید این بازیکن را دنبال می‌کنند و هدف بلوگرانا را در خطر از دست دادن قرار داده‌اند. اما خود لائوتارو بارها عنوان کرده که تنها تیمی که پس از جدایی از اینتر خواهد پذیرفت بارسلوناست و فقط به این تیم خواهد رفت.

در اینجا بخوانید:

البته باشگاه کاتالانی از مدت‌ها قبل مذاکره با هموطن مسی را آغاز کرده و توانسته با او به توافق شخصی برسد. با این حال توافق با اینتر هنوز به مراحل نهایی خود نرسیده است.

نزدیک به یک ماه پیش اسپورت مدعی شده بود که بارسلونا برای مارتینز بر سر پرداخت ۶۰ میلیون یورو و معاوضه دو بازیکن به توافق اولیه رسیده است.

اما عدم تمایل بازیکنان بارسا به جدایی و حضور در اینتر این انتقال را در آستانه شکست قرار داده است.

اسپورت چاپ کاتالونیا در جدیدترین خبر خود پیرامون این انتقال مدعی شد که اینترمیلان شرایط سخت و جدیدی را برای جذب لائوتارو مارتینز توسط بارسلونا در نقل و انتقالات ۲۰۲۰ فوتبال اروپا تعیین کرده است.

شرطی که طی آن بارسلونا باید علاوه بر جونیور فیرپو مدافع چپ خود، مبلغ ۸۵ میلیون یورو را نیز به اینترمیلان پرداخت کند.

البته اسپورت ادامه داده است که مدیران بارسلونا قصد ندارند زیر بار این خواسته اینتری‌ها بروند، چرا که معتقدند فیرپو نزدیک به ۴۵ میلیون یورو ارزش دارد و با توجه به مبلغ فسخ قرارداد مارتینز که ۱۱۱ میلیون یورو است، این شرط منطقی نیست.

بارسا روی مبلغ ۶۵ میلیون یورو تاکید دارد و به نظر می‌رسد که انتقال لائوتارو به نیوکمپ در شرایط پیچیده‌ای قرار گرفته است.

 

 

 

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان‌نیوز