بارسلونا در افتتاحیه لالیگا و در اولین بازی فصل با نتیجه ۱ بر ۰ مقابل بیلبائو شکست را تجربه کرد تا در غیاب مسی عملکرد و نتیجه خوبی نداشته باشد.

دو تیم بارسلونا و اتلتیکو بیلبائو در بازی افتتاحیه لالیگا در ورزشگاه اختصاصی بیلبائو در ایالت باسک به دیدار هم رفتند. بارسلونا که با توجه به مصدومیت مسی از این بازیکن بهره نمی‌برد، صلابت همیشگی را از خود نشاند نداد.

این بیلبائو بود که بازی را بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی چند خطر را روی دروازه بارسا ایجاد کرد. اما حملات این تیم به اندازه‌ای قدرتمند نبود که بتواند دروازه بارسلونا را باز کند.

کمی بعد بارسلونا بهتر شد و در اواسط نیمه اول چند موقعیت گلزنی ایجاد کرد ولی به جایی نرسید. از طرفی سوارز در دقیقه ۳۲ مصدوم شد تا امید بارسلونا برای گلزنی کم رنگ‌تر شود. والورده رافائل آلکانترا را جایگزین او کرد تا بلکه این بازیکن از معدود فرصتی که بدست آورده استفاده لازم را ببرد.

 

نیمه دوم

 

نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید. نیمه دوم هم با بازی نزدیک و آرام دو تیم آغاز شد و مهاجمان آن‌ها مخصوصا بارسلونا زهر همیشگی را از خود نشان نمی‌دادند تا بازی همچنان بدون گل پیگیری شود.

در ادامه در حالی که بارسلونا در دقایق بیش‌تری توپ و میدان را در اختیار داشت و نتوانسته بود از این فرصت استفاده کند در دقیقه ۸۹ توسط آدوریز دروازه خود را باز شده دید تا در اولین بازی لالیگا در هفته اول در  آستانه شکست قرار بگیرد.

پس از این گل و در دقایق اندک باقیمانده از بازی بارسلونا شکل تهاجمی‌تری به خود گرفت و تلاش زیادی کرد تا گل خورده را جبران کند، اما نبود یک تمام کننده ماهر باعث شد تا این تیم در جبران گل خورده ناکام باشد.

در نهایت بازی با شکست ۱ بر ۰ بارسلونا مقابل اتلتیکو بیلبائو خاتمه یافت تا این تیم شروع بدی را در لالیگا و در غیاب مسی تجربه کرده باشد.

 

بارسلونا و بیلبائو در افتتاحیه لالیگا

 

 

عکس‌های طنز و سرگرمی رافان‌نیوز در اینجا