بارسلونا و لوانته در لالیگا با حضور لیونل مسی در آغاز هفته سی و ششم به تساوی ۳-۳ دست یافتند تا امیدهای بلوگرانا برای قهمانی در این فصل کم رنگ تر از هر زمان دیگری به نظر برسد.

بارسلونا به امید صدرنشینی موقت هم که شده برای پیروزی در زمین لوانته و در آغاز هفته سی و ششم لالیگا بامداد امروز به میدان رفت.

شاگردان کومان از همان ابتدا بازی را هجومی آغاز کردند و با حملات پرتعداد سعی داشتند خیلی زود به گل برسند.

سرانجام دقیقه ۲۳ بود که روی یک ارسال از سمت چپ که توسط یوردی آلبا فرستاده شد، توپ در مقابل دروازه لوانته به لیونل مسی رسید و او هم با یک ضربه پای چپ بارسا را پیش انداخت.

پس از این گل هم بارسلونا تیم برتر میدان بود و دقیقه ۳۴ با پاس عثمان دمبله و ضربه نهایی پدری مزد برتری خود را گرفت و اختلاف را دو برابر کرد.

در ادامه و تا پایان نیمه اول بارسلونا بازی را اداره کرد و با برتری دو گله به رختکن رفت.

در اینجا بخوانید:

اما با آغاز نیمه دوم شرایط به کلی تغییر کرد و انگار بارسلونا تیم دیگری بود. لوانته از ضعف و بی انگیزگی عجیب بازیکنان بارسلونا استفاده کرد و دو بار در فاصله دو دقیقه دروازه این تیم را باز کرد.

گونزالو ملرو دقیقه ۵۷ روی ارسال جورجی میرامون از سمت راست، با یک ضربه سر گل اول را زد و ژسوس لوئیز مورالس هم دو دقیقه بعد گل تساوی را برای میزبان به ثمر رساند.

بارسلونا که همه چیز را از دست رفته می دید، دقیقه ۶۴ روی پاس عمقی لیونل مسی که با اثرگذاری گریزمان به عثمان دمبله رسیده بود، توسط او به گل سوم رسید.

اما این گل هم برای بارسلونا دوامی نداشت و لوانته دقیقه ۸۳ با ضربه سرجیو لئون به گل سوم رسید و باز هم بازی را مساوی کرد.

نهایتا بارسلونا با تساوی ۳ بر ۳ در زمین لوانته همه چیز را برای قهرمانی رئال مادرید و اتلتیکو فراهم کرد و آن ها می توانند، با پیروزی در دو بازی از سه بازی باقیمانده خود قهرمانی در لالیگا را جشن بگیرند.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا