بارسلونا و ویارئال در لالیگا با حضور لیونل مسی دیروز برگزار شد و شاگردان رونالد کومان با پیروزی ۲-۱ در زمین حریف خود را به امتیازات رئال مادرید رساندند و این فرصت را دارند که از این تیم پیش بیافتند.

بارسلونا در چارچوب هفته سی و دوم لالیگا دیروز عصر میهمان ویارئال بود. شاگردان کومان که دو بازی کم‌تر از رئال مادرید داشتند، در صورت پیروزی می توانستند به یک قدمی و هم امتیاز با این تیم برسند.

در حالی که بارسلونا بازی را بهتر آغاز کرده بود و فرانکی دی یونگ در همان دقایق نخست یک موقعیت عالی را توسط فرانکی دی یونگ از دست داد، این ویارئال بود که ابتدا و در دقیقه ۲۷ به گل رسید.

چاکوئزا روی پاس پائو تورس فرار کرد و حتی تراشتگن را هم جا گذاشت تا دروازه بارسلونا را باز کرده و میزبان را پیش بیاندازد.

در مقابل بارسلونا خیلی زود واکنش نشان داد و دو دقیقه بعد ارسال مینگسا در عمق دفاع ویارئال به گریزمان رسید و او نیز با یک ضربه چیپ زیبا دروازه حریف را باز کرد و بازی را به تساوی کشاند.

در اینجا بخوانید:

دقیقه ۳۸ با اشتباه مهلک مدافع ویارئال آنتوان گریزمان با سنگربان ویارئال تک به تک شد و دروازه این تیم را برای دومین بار باز کرد و بارسا را پیش انداخت.

تا پایان نیمه اول گریزمان یک فرصت خوب دیگر هم داشت که این بار مغلوب دروازه‌بان حریف شد.

نیمه دوم آرام تر دنبال شد و بارسلونا سعی کرد بازی را کنترل کند. با این حال ویارئال هم از معدود موقعیت های خود استفاده نکرد تا نتیجه در پایان مسابقه با پیروزی ۲-۱ لیونل مسی و یارانش همراه باشد.

با توجه به باخت دیشب اتلتیکو مادرید، بارسلونا این شانس را دارد که با پیروزی در بازی هفته سی و سوم خود مقابل گرانادا به صدر جدول لالیگا صعود کند.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز