در آخرین بازی هفته دوم لالیگا بارسلونا با درخشش گریزمان و کسب نتیجه پرگل ۵ بر ۲ مقابل رئال بتیس به پیروزی رسید.

بارسلونا در حالی در هفته دوم لالیگا از رئال بتیس پذیرایی می‌کرد که بازی اول خود را در خانه اتلتیکو بیلبائو با شکست ۱ بر ۰ واگذار کرده بود و لیونل مسی را برای دومین هفته متوالی بدلیل مصدومیت در اختیار نداشت. از این رو این تیم در شبی که حمایت کامل هوادارانش را داشت از همان ابتدا بازی هجومی را در دستور کار خود قرار داد.

بارسلونا در دقیقه ۱۴ با ضربه سر روبرتو می‌توانست به گل اول خود دست پیدا کند اما این توپ از بالای دروازه به بیرون رفت. با وجودی که حملات بارسلونا ادامه داشت و این تیم یک بار دیگر توسط گریزمان دروازه بتیس را تهدید کرد، اما این تیم میهمان بود که در دقیقه ۱۵ روی ضد حمله و پاس اشتباه بوسکتس توسط نبیل فکیر به گل رسید.

پس از این گل بارسلونا توپ و میدان را در اختیار گرفت و بتیس هم با تمرکز در زمین خود فضاها را بست. بارسلونا با پاس‌های پی در پی و تغییر پیاپی موقعیت توپ سعی داشت که روزنه‌ای در میان دفاع بتیس باز کند.

تلاش بارسلونا در دقیقه ۴۱ به ثمر نشست و با ارسال زیبای روبرتو، آنتوان گریزمان با پرتاب خود به سمت توپ و اثرگذاری روی آن گل تساوی بارسلونا را رقم زد.

 

طوفان بارسلونا در نیمه دوم

 

در نیمه دوم حملات بارسلونا دامنه وسیع‌تری به خود گرفت و این تیم در ۱۵ دقیقه ابتدایی نیمه دوم موفق شد سه گل دیگر نیز به ثمر برساند. ابتدا در دقیقه ۵۰ گریزمان درخشش خود در این بازی را کامل کرد و با یک ضربه زیبا از پشت محوطه جریمه گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند. ۶ دقیقه بعد کارلس پرز با پاس سمدو در حوطه جریمه صاحب توپ شد و با چند حرکت دروازه بتیس را برای بار سوم باز کرد.

دقیقه ۶۰ این بار نوبت جوردی آلبا بود که روی پاس بوسکتس دروازه رئال بتیس را باز کند. پس از این گل بارسلونا آهنگ هجومی خود را حفظ کرد و در دقیقه ۷۷ روی یک حمله سریع و با پاس گریزمان به ویدال این بازیکن با یک ضربه زیبا گل پنجم را هم برای بارسا زد.

در ادامه رئال بتیس کمی جلو کشید و چند باری دروازه بارسا را تهدید کرد. اما در دقیقه ۷۹ و با اشتباه بازیکنان بارسلونا، مورون گاریکا صاحب توپ شد و با یک ضربه دیدنی به سه کنج دروازه تراشتگن اختلاف را برای بتیس کاهش داد.

با وجود ادامه حملات بارسلونا این دیدار در نهایت با پیروزی پرگل و ۵ بر ۲ این تیم مقابل رئال بتیس به پایان رسید.

 

بارسلونا و رئال بتیس در لالیگا

 

 

 

عکس‌های طنز و سرگرمی اینجا