طبق گزارش مارکا، رئیس بارسلونا پس از لیگ قهرمانان اروپا در مواجه با پیشنهاد اتلتیکو مادرید برای گریزمان معاوضه او با ژائو فیلیکس را در نقل و انتقالات فوتبال اروپا ۲۰۲۰ مطرح کرده است.

گریزمان نتوانسته در بارسلونا خود را نشان دهد و توانایی‌های خود را به اثبات برساند. از طرفی نیمکت نشینی‌های او در بازی‌های پایانی فصل، مخصوصا یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باعث نارضایتی او شده است.

از این رو مدیران اتلتیکو مادرید سعی می‌کنند با استفاده از فرصت پیش آمده او را در نقل و انتقالات فوتبال اروپا ۲۰۲۰ از بارسلونا جذب کرده و دوباره به متروپولیتانو بکاشنند.

مارکا گزارش داد که اتلتیکو مادرید بلافاصله پس از شکست تحقیر آمیز بارسلونا مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان برای بازگرداندن گریزمان اقدام کرده و درخواست خرید او را به مدیران بارسا ارائه کرده است.

اما بارتمئو رئیس بارسلونا در مواجه با این پیشنهاد معاوضه گریزمان با ژائو فیلیکس ستاره پرتغالی اتلتیکو مادرید را طلب کرده و البته بلافاصله توسط تیم دوم مادرید رد شده است.

در اینجا بخوانید:

در مقابل اتلتیکو پیشنهاد داده که دیگو کاستا و توماس لمار را در ازای گریزمان به بارسا بدهد که مدیران بلوگرانا نظر مثبتی روی آن‌ها نداشته‌اند.

این در حالی است که بحران در بارسلونا به اوج خود رسیده و با ورود کومان و تغییرات او لیونل مسی تصمیم قاطعی برای ترک نیوکمپ گرفته است و حتی منچسترسیتی را بعنوان مقصد آینده خود انتخاب کرده است.

بارتمئو که با درخواست هواداران برای استعفا رو به رو شده، اعلام کرده که اگر مسی رسما بگوید که با استعفای او از رفتن منصرف خواهد شد این کار را می‌کند.

با این حال به نظر می‌رسد مسی در پایان راه با بارسلونا باشد و پس از ۲۰ سال، جدایی تنها راه برون رفت از بحران پیش آمده برای طرفین باشد.

بارسلونا به یک تحول بزرگ با خونی تازه در رگ‌ها نیاز دارد و رفتن مسی می‌تواند این تحول را سریع‌تر به مقصد نهایی برساند. چرا که با وجود مسی همه برنامه‌ها و تاکتیک‌ها باید حول او چیده شود.

 

 

 

 

انیمیشن فوتبالی رافان نیوز