بارسلونا و گرانادا در هفته هجدهم لالیگا با دبل لیونل مسی و آنتوان گریزمان با پیروزی قاطع و ۴ بر ۰ بلوگرانا به پایان رسید.

بارسلونا که این روزها یک مسی متحول شده و سرحال را در اختیار دارد، در هفته هجدهم لالیگا میهمان گرانادا بود.

اولین موقعیت بازی دقیقه ۲ برای گرانادا به وجود آمد و طی آن شوت سهمگین پوئرتاس را تراشتگن با واکنشی تماشایی دفع کرد.

پس از آن بارسلونا توپ و میدان را در اختیار گرفت و با حملات پر دامنه خود دقیقه ۱۲ به گل اول رسید.

روی توپ برگشتی شوت بوسکتس بود که آنتوان گریزمان در دهانه دروازه گرانادا صاحب موقعیت شد و به راحتی دروازه گرانادا را باز کرد.

در اینجا بخوانید:

بارسلونا عقب ننشست و به حملات خود ادامه داد و دقیقه ۳۶ این بار گریزمان در نقش سازنده ظاهر شد و با یک پاس عرضی لیونل مسی را صاحب توپ کرد تا او با یک ضربه دقیق گل دوم بلوگرانا را هم به ثمر برساند.

این پایان کار دو تیم در نیمه اول نبود و دقیقه ۴۲ لیونل مسی با یک ضربه آزاد دیدنی گل دوم خود و سوم بارسلونا را به ثمر رساند.

نیمه دوم آرام تر دنبال شد و بارسلونا سعی کرد بیش تر بازی را اداره کرده و خود را خسته نکند. از این رو رونالد کومان سعی کرد بازیکنان اصلی خود نظیر لیونل مسی را از زمین بیرون بکشد تا فرصت بیش‌تری برای استراحت داشته باشند.

هر چند که بارسلونا نسبت به نیمه اول برتری محسوسی نداشت، اما دقیقه ۶۳ روی ارسال عثمان دمبله بود که گریزمان با کنترل توپ و یک ضربه تمام کننده گل چهارم را برای این تیم به ثمر رساند.

در ادامه هم بارسلونا بهتر از گرانادا بود، اما توپ بیش تری را وارد دروازه حریف نکرد و با همان نتیجه ۴ بر ۰ در هفته هجدهم لالیگا به کار خود پایان داد.

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز