بارسلونا به لطف گلزنی لیونل مسی در یک هشتم نهایی جام حذفی اسپانیا با پیروزی ۲-۱ مقابل رایو وایه کانو به دور یک چهارم صعود کرد.

بارسلونا در دور یک هشتم نهایی جام حذفی اسپانیا میهمان رایو وایه کانو بود. رونالد کومان پس از دو جلسه محرومیت لیونل مسی، او را در این بازی از ابتدا در ترکیب تیمش قرار داده بود.

بارسلونا بازی را هجومی آغاز کرد و در ۲۰ دقیقه ابتدایی دو بار روی ارسال های لیونل مسی و ضربات سر دی یونگ می توانست به گل برسد، اما ناموفق بود و یک بار دروازه بان رایو وایه کانو و یک بار هم تیر دروازه مانع شد.

در اواسط نیمه اول این بار ترینکائو با حرکتی خوب موقعیت گل ایجاد کرد و ضربه نهایی ریکی پویک با بدشانسی به تیر دروازه برخورد کرد و گل نشد.

در ادامه بازی آرام شد و تا پایان نیمه اول اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد.

در اینجا بخوانید:

نیمه دوم هم با حملات بارسلونا آغاز شد و ضربه ایستگاهی زیبای لیونل مسی در همان ابتدای نیمه باز هم به تیر دروازه رایو وایه کانو برخورد کرد.

اما بر خلاف جریان بازی دقیقه ۶۳ این میزبان بود که با ضربه فران گارسیا مقابل دروازه خالی بارسا به گل رسید و پیش افتاد.

این پایان کار نبود و لیونل مسی خیلی زود با گلزنی خود در دقیقه ۶۸ بارسلونا را به بازی برگرداند و نتیجه را به تساوی کشاند.

فرار گریزمان از سمت چپ و ارسال او به مقابل دروازه رایو وایه کانو با ضربه تمام کننده لیونل مسی همراه شد و بارسلونا بازی را مساوی کرد.

فشار بارسلونا برای پیروزی در این مسابقه افزایش یافت و دقیقه ۷۹ این بار ارسال دقیق یوردی آلبا با ضربه فرانکی دی یونگ از دهانه دروازه حریف همراه شد و شاگردان رونالد کومان پیش افتادند.

نهایتا تلاش دو تیم در دقایق باقیمانده گلی در بر نداشت و بارسلونا به لطف گلزنی لیونل مسی با پیروزی ۲-۱ به یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا صعود کرد.

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز در اینجا