بارسلونا دیشب و از دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ با شکست ۴ بر ۱ مقابل پاری سن ژرمن یک بار دیگر تحقیر شد.

دیشب دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا آغاز شد و در یکی از دو بازی دیشب بارسلونا میزبان پاری سن ژرمن بود.

شاگردان رونالد کومان بازی را بهتر آغاز کردند و دقیقه ۲۷ صاحب یک ضربه پنالتی شدند. لیونل مسی پشت توپ ایستاد و با یک ضربه مطمئن گل اول بازی را به سود میزبان به ثمر رساند.

اما این پایان کار نبود و پاری سن ژرمن پیش کشید و پس از چند حمله نصفه و نیمه دقیقه ۳۲ با حرکت زیبا و ضربه دیدنی امباپه در عمق دفاع بارسا به گل تساوی رسید.

پاری سن ژرمن از ضعف شدید خط دفاع بارسلونا به خوبی استفاده می کرد و با آغاز نیمه دوم کاملا بازی را در اختیار گرفت، به شکلی که لیونل مسی و یاران هیچ حرفی برای گفتن نداشتند.

در اینجا بخوانید:

همین شد که دقیقه ۶۵ امباپه روی ارسال زمینی فلورنزی از سمت راست، گل دوم را برای پاریس به ثمر رساند.

پس از گل دوم هم این پاری سن ژرمن بود که بازی را در اختیار داشت و دقیقه ۷۰ روی ارسال دقیق پاردیس، مویس کین با یک سر دیدنی گل سوم را هم برای میهمان به ثمر رساند تا تیر خلاص را به بارسا زده باشد.

در حالی که بارسلونا حمله می کرد، اما توان لازم برای تهدید دروازه حریف را نشان نمی داد، دقیقه ۸۵ روی یک ضد حمله امباپه یک ضربه دیدنی و فنی به گوشه دروازه زد و دوباره پی اس جی را به گل رساند تا تحقیر بلوگرانا در نیوکمپ کامل شود.

نهایتا بارسلونا با شکست خانگی ۴-۱ مقابل پاری سن ژرمن در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ عملا حذف زودهنگام خود از این مسابقات را قطعی کرد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا