بارسلونا با گلزنی لیونل مسی در هفته سیزدهم لالیگا موفق به شکست ۱ بر ۰ لوانته شد تا رونالد کومان از فشار نتایج ضعیف این روزهای بارسا اندکی خارج شود.

بارسلونا پس از چند هفته نتایج ضعیف با رونالد کومان، در هفته سیزدهم لالیگا میزبان لوانته بود.

شاگردان رونالد کومان از همان ابتدا بازی را در اختیار گرفتند و حملات خود را روی دروازه حریف تدارک می‌دیدند، اما نمی‌توانستند دروازه لوانته را به شکل جدی تهدید کنند.

دقیقه ۱۶ ضربه برایتویت در موقعیتی مناسب را سنگربان لوانته دفع کرد. پنج دقیقه بعد این بار گریزمان می‌توانست گلزنی کند که فرناندز باز هم دروازه تیمش را نجات داد.

حملات بارسلونا ادامه داشت، با این وجود تا پایان نیمه اول خطری دروازه لوانته را تهدید نکرد.

در اینجا بخوانید:

دقیقه ۵۱ روی پاس جوردی آلبا، لیونل مسی می‌توانست گلزنی کند، اما مدافع حریف با تکلی مناسب دروازه تیمش را نجات داد.

در حالی که بارسلونا توپ و میدان را در اختیار داشت، نمی‌توانست از این برتری خود استفاده کند و موقعیت‌ها را یکی پس از دیگری از دست می‌داد.

دقیقه ۷۲ روی یک ارسال کرنر ضربه برایتویت از کنار دروازه لوانته به بیرون رفت. اما چهار دقیقه بعد بالاخره قفل دروازه میهمان باز شد و لیونل مسی تیمش را باز هم نجات داد.

پس از اشتباه بازیکنان لوانته در میانه زمین، یک حمله سریع برای بارسلونا به وجود آمد و پاس عمقی فرانکی دی یونگ را لیونل مسی با یک ضربه پای چپ زیبا تبدیل به گل بلوگرانا کرد.

در ادامه هم بارسلونا بر بازی مسلط بود، اما موقعیت گلی ایجاد نشد و در نهایت این تیم با تک گل لیونل مسی در هفته سیزدهم لالیگا لوانته را شکست داد.

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا