تیم فوتبال بارسلونا در هفته چهاردهم لالیگا و در یک شب با نشاط از لیونل مسی و دیگر بازیکنان خود مقابل رئال سوسیداد به پیروزی ۲ بر ۱ دست یافت.

بارسلونا در چارچوب هفته چهاردهم لالیگا دیشب میزبان رئال سوسیداد بود. با وجودی که بارسا بازی را بهتر آغاز کرده بود و چند موقعین نصفه و نیمه هم داشت، این سوسیداد بود دقیقه ۲۸ به گل رسید.

ارسال پورتو از سمت راست را ویلیام ژوزه مهاجم سوسیداد در تیر دوم دروازه بارسلونا بدون هیچ مزاحمی قطع کرد تا به راحتی دروازه تراشتگن باز شود.

پس از این گل بارسلونا دوباره بازی را در اختیار گرفت و حملات متعددی را روی دروازه حریف تدارک دید.

دقیقه ۳۱ روی اشتباه ناچو مونرئال بود که گریزمان در محوطه جریمه سوسیداد صاحب توپ شد و پاس عرضی او را جوردی آلبا با یک ضربه دیدنی و فنی پای راست به گوشه دروازه حریف فرستاد تا بازی مساوی شود.

دقیقه ۳۷ گریزمان در یک موقعیت عالی با دروازه‌بان سوسیداد تک به تک شد و ضربه خطرناک و زیبای او با برخورد به تیر افقی دروازه میهمان گل نشد.

یک دقیقه بعد برایتویت در مصاف تک به تک با سنگربان سوسیداد توپ را به آسمان کوبید.

در اینجا بخوانید:

اما دقیقه ۴۲ بارسلونا بالاخره مزد برتری خود را گرفت و روی ارسال جوردی آلبا از سمت چپ و ضربه تمام کننده فرانکی دی یونگ در دهانه دروازه حریف به گل دوم و برتری بخش رسید.

نیمه دوم هم با شروع خوب بارسلونا آغاز شد و این تیم در چند دقیقه ابتدایی آن بازی را به طور کامل در اختیار داشت و همچنین چند فرصت خوب را از دست داد.

در بهترین آن گریزمان در مصاف تک به تک با دروازه‌بان سوسیداد توپ را به او کوبید.

از دقیقه ۶۰ به بعد رئال سوسیداد بازی در اختیار داشت و حملات نصفه و نیمه این تیم به جایی نرسید.

در بهترین فرصت سوسیداد در نیمه دوم ایزاک با تراشتگن تک به تک شد ولی پدری با سرعتی فوق العاده خود را رساند و توپ را از مقابل پای مهاجم میهمان به کرنر زد.

دقیقه ۸۵ تراشتگن با درخششی عالی دو بار حملات بازیکنان سوسیداد را خنثی کرد و ابتدا ضربه ویلیان ژوزه را دفع کرد و شوت ریباند ایزاک را نیز به کرنر فرستاد تا بارسلونا این پیروزی با ارزش خود را از دست ندهد.

نهایتا بارسلونا هفته چهاردهم لالیگا را با پیروزی ۲ بر ۱ مقابل رئال سوسیداد پشت سر گذاشت و لیونل مسی نیز بیش‌تر در این بازی در خدمت تیم رونالد کومان بود.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا