بارسلونا در هفته پانزدهم لالیگا میزبان والنسیا بود و با وجود گلزنی لیونل مسی و رسیدن او به رکورد پله با تساوی ۲-۲ متوقف شد.

بارسلونا امشب و در چارچوب هفته پانزدهم لالیگا در ورزشگاه نیوکمپ میزبان والنسیا بود.

با وجودی که بارسلونا برتری نسبی نسبت به والنسیا داشت و باز هم ابتدا دروازه خود را باز شده دید.

دقیقه ۲۹ روی ارسال کرنر سولر بود که ماوکتار با یک ضربه سر دیدنی دروازه تراشتگن را باز کرد. کمی بعد دروازه‌بان آلمانی بلوگرانا این بار ضربه سولار را با واکنشی تماشایی دفع کرد تا اختلاف دو برابر نشود.

پس از آن بازیکنان بارسلونا با جدیت بیش‌تری حمله کردند و پس از چند موقعیت نصفه و نیمه دقیقه ۳۳ می‌توانستند با ضربه گریزمان بازی را به تساوی بکشانند که در این امر ناکام ماندند.

در اینجا بخوانید:

دقیقه ۴۵ باز هم تراشتگن دروازه تیمش را نجات داد و یک دقیقه بعد در طرف مقابل بارسلونا به کمک VAR صاحب یک ضربه پنالتی شد.

لیونل مسی پشت توپ ایستاد و ضربه او با واکنش تماشایی سنگربان والنسیا دفع شد، اما توپ برگشتی با ارسال پدری و ضربه سر لیونل مسی در دهانه دروازه خالی حریف وارد دروازه شد و بازی به تساوی کشیده شد.

نیمه دوم را بارسلونا بهتر آغاز کرد و دقیقه ۵۲ آراوخو روی ارسال گریزمان دروازه والنسیا را برای بار دوم باز کرد و شاگردان رونالد کومان را پیش انداخت.

این پایان کار نبود و پس از اینکه بازی به تعادل کشیده شده بود، باز هم ضعف خط دفاعی بارسا کار دست این تیم داد و دقیقه ۶۹ والنسیا به گل دوم رسید.

ماکسیمیلیانو گومز گونزالس با استفاده از اشتباه مدافعین بارسلونا بازی را برای والنسیا به تساوی کشاند.

در ادامه تلاش بارسلونا برای پیروزی در این بازی خانگی افزایش یافت اما نتیجه‌ای نداشت و در نهایت این تیم در هفته ۱۵ لالیگا مقابل والنسیا با تساوی ۲-۲ متوقف شد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا