بارسلونا ۴ سوسیداد ۲ ، نتیجه ای است که تیم تحت هدایت رونالد کومان در اولین بازی بدون لیونل مسی به دست آورد و شروعی توفانی در فصل جدید لالیگا داشت.

تیم فوتبال بارسلونا دیشب در هفته اول فصل جدید لالیگا میزبان رئال سوسیداد بود.

شاگردان رونالد کومان بازی را هجومی آغاز کردند و پس از چند حمله، دقیقه ۱۹ بالاخره با ارسال دقیق و زیبای ممفیس دپای و ضربه سر تمام کننده پیکه به گل رسیدند.

در حالی که بازی کمی متعادل تر پیش می رفت، در دقیقه دوم وقت های تلف شده نیمه اول ارسال تماشایی دی یونگ را مارتین برایتویت و ضربه سری محکم به قهر دروازه سوسیداد چسباند و اختلاف را به سود بارسلونا دو برابر کرد.

بارسا نیمه دوم را هم هجومی آغاز کرد و خیلی زود توسط گریزمان به گل رسید، اما داور این گل را به دلیل آفساید مردود دانست.

در اینجا بخوانید:

در حالی که بازیکنان بارسلونا همچنان تیم برتر میدان بودند، دقیقه ۵۹ روی ارسال جوردی آلبا و دفع ناقص سنگربان رئال سوسیداد، برایتویت باز هم گلزنی کرد و بلوگرانا را سه گله کرد.

در ادامه بازی متعادل شد و هر دو تیم موقعیت هایی داشتند که از آن استفاده نکردند، تا اینکه دقیقه ۸۲ با اشتباه مدافعین بارسلونا خولن لوبته صاحب موقعیت شد و یکی از گل ها را برای میهمان جبران کرد.

این پایان کار نبود و چهار دقیقه بعد رئال سوسیداد و ضربه ایستگاهی تماشایی میکل اویارزابال اختلاف را به حداقل رساند.

با این حال دقیقه ۹۱ بارسلونا با پاس عرضی و رو به جلو برایتویت و ضربه تمام کننده روبرتو از دهانه دروازه حریف گل چهارم را زد و برتری خود در این مسابقه را تثبیت کرد.

نهایتا بارسلونا هفته اول لالیگا در آغاز روزگار بدون لیونل مسی را با پیروزی ۴ بر ۲ مقابل رئال سوسیداد به پایان رساند تا سه امتیاز شیرین خانگی را از آن خود کند.